X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Грудний період"

Завантажити презентацію

"Грудний період"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Грудний період (1-12 місяців) 1 місяць Голівка повернена в один бік. Спить більшість часу. Ручки стиснуті у кулачки, але хапають палець, якщо ним торкнутися долоні Уважно вивчає обличчя матері. Починає усміхатися на 5-6 тижні.

Слайд 2

6 місяців Сідає з підтримкою. Утримує рівно голову і спину. Озирається. Бере все до рота. Повертається на звук знайомого голосу. Хапає предмет у долоню. Перекладає предмети з руки в руку.

Слайд 3

9 місяців Рачкує. Стоїть недовго, з опорою. Утримує горнятко. «Агукає». Кричить, аби привернути увагу. Хапає предмети великим і вказівним пальцями. Торкається вказівним пальцем.

Слайд 4

12 місяців Ходить, тримаючись однією чи обома руками, відступає убік. Утримує руки і ноги під час одягання, розуміє прості прохання. Кидає іграшки на підлогу і спостерігає за їхнім падінням.

Слайд 5

Раннє дитинство (1-3 років) 18 місяців Будує башту з трьох-чотирьох кубиків. Малює олівцем. Підіймається та опускається східцями з опорою. Кидає м’яч. Користується ложкою. Виказує потребу до туалету. Вживає окремі слова.

Слайд 6

2 роки Легко бігає. Відкриває двері. Копає м’яч без втрати рівноваги. Гортає книги. Будує башту зі шести-семи кубиків. Одягає шкарпетки, черевики. Висловлюється. Просить їсти.

Слайд 7

3 роки Малює лінії та кола. Будує місток з трьох блоків. Грається з іншими. Пробує чепуритися. Використовує виделку. Катається та триколісному велосипеді, ходить на пальцях.

Слайд 8

Перше дитинство (4-6 років) Стрибає на одній нозі, бігає на пальцях, лазить по деревах. Копіює літери, як от О, М, Т, Х і Н. Може намалювати людину і будинок. 4 роки Одягається і роздягається. Мовлення правильне за формою і змістом.

Слайд 9

5 років Ковзається на ногах. Легко бігає на пальцях. Танцює під музику. Копіює квадрати, трикутники. Самостійно пише деякі літери. Миє і витирає обличчя. Користується ножем. Пам’ятає день свого народження.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія