X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гендер і особистість…

Завантажити презентацію

Гендер і особистість…

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: Дорогокупля Катерина, Горб Оксана, Шур Станіслав. Консультанти: Купчик Ірина Миколаївна, Колотовкіна Юлія, учениця 9-Б класу Гендер і особистість…

Слайд 2

- ПЕРШЕ ПИТАННЯ ПРО ТЕБЕ, ЩОЙНО ТИ З'ЯВИВСЯ НА СВІТ…. Від статі залежить будова органів, можливість стати матір'ю чи батьком, а також деякі інші ознаки: пропорції тіла, розподіл жирових тканин, кількість волосся на тілі й на обличчі, особливості статевого дозрівання, м'язова сила, витривалість і навіть міміка та хода. «Хлопчик чи дівчинка?» Ми допоможемо з'ясувати…. Стать визначає, є людина чоловіком чи жінкою. Вона зумовлена структурою і є поняттям біологічним.

Слайд 3

Гендер охоплює соціальні можливості кожної статі в освіті, професійній діяльності,доступу до влади, сімейні ролі й репродуктивну поведінку, стосується неанатомофізіологічних властивостей, за якими різняться чоловіки і жінки, а соціально сформованих рис, притаманних “мужності” і “жіночності” Що таке гендер? Гендер- поняття культурне і соціальне. Воно визначає риси характеру та особливості поведінки, які вважаються характерними для чоловіків і жінок у певному суспільстві.

Слайд 4

Ми спробували з'ясувати, як формується особистість ІНДИВІД (Людина після народження) ПРОЦЕС СОЦІАЛІЗАЦІЇ (Передбачає засвоєння індивідом культурної системи суспільства, у якому він живе ) ОСОБИСТІСТЬ ГЕНДЕРНА ІДЕНТИЧНІСТЬ (Усвідомлене сприйняття взірців мужності й жіночності, соціальна належність до певної статі )

Слайд 5

(жіночність) Пасивність; Підлеглість; Охайність; Емоційність Гендерна ідентичність, яка вона? Фемінність Маскулінність (поєднання найкращих властивостей) Андрогінність (мужність) Активність: Незалежність: Неохайність: Неемоційність

Слайд 6

Міф про андрогінів: Це цікаво… У далекому минулому люди були двостатевими, чотирирукими й чотириногими істотами. Завдяки поєднанню полярних властивостей,вони виявляли таку мудрість і гнучкість поведінки, що викликали заздрість і гнів богів. Тоді Зевс попросив Аполлона розділити людей навпіл, але так, щоб не видно було слідів поділу зовні. З тих часів він і вона, як половинки цілого, шукають одне одного,і, коли знаходять, відновлюють цілісність і могутність.

Слайд 7

З'являються самі по собі(без зовнішнього впливу); Є універсальними, не залежать від країни, культури,релігії; Ніколи не змінюються в історичному процесі; Властиві лише одній статі. Є культурною традицією; Суттєво відмінні в різних країнах і навіть в одній країні. Можуть змінюватися з часом; Властиві людям різної статі. Ми зробили такі висновки… Ознаки статі: Ознаки гендера:

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія