X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Форми інстинктивної поведінки людини

Завантажити презентацію

Форми інстинктивної поведінки людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Форми інстинктивної поведінки людини

Слайд 2

Існують генетично фіксовані форми поведінки, тобто рефлекси, які відповідають окремому виду тварин, передбачають налаштування аналізаторів на сприйняття специфічних подразників, розпізнавання останніх і активізацію нервових центрів, пов’язаних із цим поведінковим актом.

Слайд 3

Інстинктивні програми поведінки людини В основі багатьох дій людини лежать набори стандартних програм поведінки, які дісталися нам від наших предків. На них впливають особливості фізіологічних процесів, що можуть відбуватися по-різному, залежно від віку або статі людини.

Слайд 4

Потреба мати батьків — це також жорстка інстинктивна програма, яка є вкрай важливою для виживання нашого виду. До проявів інстинктивних програм у дитячому віці належать і багато популярних ігор та дивних дитячих звичок.

Слайд 5

Дуже цікавим є підлітковий період у житті людини. У цей час організм зазнає значної перебудови. Рівень гормонів у крові є вкрай нестабільним, що призводить до різких перепадів настрою. Положення в соціумі теж змінюється, зростає потреба в самоствердженні. Усе це викликає активну роботу вроджених програм адаптації. Також однією зі стандартних програм поведінки є любов до танців. Вона проявлялася в усі часи й у всіх народів, різною була лише форма прояву.

Слайд 6

Здається, що різноколірне волосся молоді є досягненням сучасної цивілізації та продуктом прогресу. Але насправді це лише прояв інстинктивної програми, яка дісталася нам від предків.

Слайд 7

Інстинктивні програми поведінки працюють і в дорослому віці.

Слайд 8

Дякую за увагу! Підготовлено за матеріалами «Усі уроки біології. 9 клас. К. М. Задорожний»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія