X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Близнюковий метод вивчення спадковості людини

Завантажити презентацію

Близнюковий метод вивчення спадковості людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Близнюковий метод вивчення спадковості людини Загальноосвітня школа |-||| ст. №2 М.Черкас Шкляр Таїсія

Слайд 2

Близнюковий метод в антропогенетиці та медичнй генетиці - метод оцінки співвідносної ролі спадковості і середовища у становленні фенотипу, заснований на зіставленні однояйцевих і двояйцевих близнят або однояйцевих близнюків, вихованих роздільно. Метод дослідження, запропонований Ф. Гальтоном у 1875 р, характеризується порівнянням психологічних та інших якостей монозиготних близнят, що мають ідентичний генний набір, і дизиготних, генотипи яких різні.

Слайд 3

Даний метод, заснований на припущенні, що средовище впливу, яке чиниться на близнюків, має приблизну рівність, призначене для виявлення впливу генотипу і середовища на достіджувану психологічну якість. Близнюковий метод - стратегія дослідження. Характеризується порівнянням психологічних якостей монозиготних близнят, що мають ідентичний генний набір, і дизиготний, генотипи яких різні.

Слайд 4

Даний метод, заснований на припущенні, що средовище впливу, яке чиниться на близнюків, має приблизну рівність, призначену для виявлення впливу генотипу і середовища на досліджувану психологічну якість. При контролюванні даної властивості генотипом подібності монозиготних близнюків повинно бути більшим, ніж схожість дизиготних близнюків.

Слайд 5

Психогенетика - порівняно нова самостійна наукова дисципліна. Основним завданням психогенетических досліджень є вивчення причини походження індивідуальних відмінностей, що лежать в основі разючого несходства людей з найрізноманітнішими характеристиками (швидкість реакції, пам'ять, успішність навчання, рівень інтелекту, т.д.) Як і у всіх інших напрямках психології в психогенетиці використовуються різноманітні експериментальні методи вивчення реакцій і поведінки, але у випадку психогенетических досліджень особливо гостро стоїть питання надійності отриманих результатів.

Слайд 6

Тобто, існує потреба надійного поділу результатів впливу генотипу і навколишнього середовища на реакції досліджуваного об'єкта. Основи методу блізнюкових досліджень, як відомо, у більшості ссавців в одному посліді народжується більше одного дитинчати. Це пов'язано з тим, що під час овуляції відбувається дозрівання декількох яйцеклітин одночасно.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія