X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Білий Амур

Завантажити презентацію

Білий Амур

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Білий амур

Слайд 2

Загальні відомості Білого амура відносять до далекосхідних рослиноїдних риб, який належить до родини коропових. Його природним ареалом є рівнинні ріки Східної Азії - від р.Амур на півночі до Південного Китаю. В Україну ця риба завезена у 1953 р., тоді ж була розпочата робота по її акліматизації. Тепер вона поширена практично у всіх водоймах України і використовується як цінний об'єкт рибництва та меліоратор водойм.

Слайд 3

Білий амур - велика за розміром риба, яка швидко росте і досягає в р. Амур маси 32 кг, у водоймах України - до 35 кг. Середньорічні прирости цієї риби на півдні України у теплих водоймах можуть становити 3 кг. Загальні відомості

Слайд 4

Травлення і живлення Живиться білий амур в основному водяною рослинністю, але добре поїдає й лучну траву, люцерну та концентровані корми. У ранні періоди розвитку живиться виключно зоопланктоном. З 15-добового віку його раціон збагачує рослинність, яка з місячного віку стає основним кормом.

Слайд 5

Травлення і живлення Оптимальна температура води для живлення білого амура становить 20-26°С. За температури 8°С він припиняє живлення. За добу білий амур може поїдати таку кількість рослинної їжі, яка значно перевищує його масу. Пройшовши крізь кишечник риби, частково перероблена зелена маса потрапляє у водойми, підвищуючи їх біологічну продуктивність. Ряска у водоймах є улюбленим кормом молоді амура.

Слайд 6

Статева зрілість Статевої зрілості у р. Амур білий амур досягає у 8-10-річному віці, у водоймах на півдні України - у 4-5 - річному, а на півночі - у 8-9 - річному.

Слайд 7

Як краще ловити білого амура? Для ловлення використовують зав'язь огірків, молоді стебла кукурудзи, листя алое без колючок, нитчасті водорості. У водоймі, де є чимало поживи, зловити амура непросто. Тому кращий час для його ловлення, коли вода вже прогрілася до 12-14 градусів, а ріст водяної рослинності ще не став інтенсивним. Добре ловиться також восени, коли температура води становить 10-12 градусів і більша частина водяної рослинності вже відмерла.

Слайд 8

Як краще ловити білого амура? Білий амур дуже обережний. Ловлять його з початком сходу сонця і до вечірньої зорі, спінінговою снастю. Клює білий амур жадібно і наживку заковтує надійно. При виводжуванні чинить сильний опір. Для приваблення риби, в приманку додають ароматизуючі рослинні масла. Клює білий амур і на земляного черв’яка.

Слайд 9

Розмноження Білий амур у стоячій воді не розмножується. У межах області природного поширення нереститься в руслових ділянках річок, течія яких зносить виметані ікринки. В цей час з них і виходять личинки. Тривалість періоду інкубації - від 1 до 3 діб, що залежить від температури води - найсприятливішою вважається температура 18-29°C. Личинки підходять до берегів, де тримаються в прибережній зоні, а також у сполучених з руслом придаткових водоймах.

Слайд 10

Білий Амур - цінна промислова риба. Він має поживне м'ясо з хорошими смаковими якостями. Амур має біле щільне м'ясо, смачне і жирне. Також він має велику жирну печінку. Чорного Амура дуже мало, і він не є промисловою рибою. М'ясо його за смаковими якостями дещо гірше, ніж у білого Амура. Значення

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія