X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зіркам назустріч"

Завантажити презентацію

"Зіркам назустріч"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Зіркам назустріч"

Слайд 2

Що з перерахованого вивчають астрономи? а) зірки; б) планети; в) супутники планет; г) космічні кораблі; д) комети? Вони вивчають все з перерахованого, крім космічних кораблів. Відстань від Землі до Плутона настільки велике, що променю світла потрібно більше п'яти годин, щоб досягти цієї карликовойпланеты.

Слайд 3

Знайди помилку і виправ її. В галактиці багато Всесвітів. У Всесвіті багато Галактик На відміну від галактик, сузір'я - це групи зірок, у розташуванні яких древні астрономи побачили обриси тварин або персонажів міфів. Сузір'я використовуються як в астрономії, так і в навігації - з ним легше знаходити на небі потрібні зірки.

Слайд 4

Вірно що чорні діри - це колишні зірки? Вірно. Чорні діри - це колишні зірки, які сколлапсировали (стиснулися під дією власної ваги) і тепер затягують і речовина світло - все, що опиниться поблизу. Найближча до нас після Сонця зірка - це Проксима Центавра, яка знаходиться на відстані 4,3 світлового року, або навіщо 40 трлн км.

Слайд 5

Розділи планети на групи за типом речовини,з якої вони складаються (газ або тверді породи/ метали): Сатурн - Марс - Венера - Уран - Земля - Меркурій - Нептун. Газоподібні планети - Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Планети, що складаються з твердих порід і металів: Марс, Венера, Земля. Меркурій. Астрономи виявили три планети, які утворюються навколо зірки Іпсилон Андромеди. Деякі вчені вважають це свідченням Можливості існування життя на одній з планет.

Слайд 6

Встав пропущене слово. Зіткнення астероїда з___________ могло призвести до вимирання динозаврів. Зіткнення астероїда з Землею могло призвести до вимирання динозаврів Не всі астероїди знаходяться в космосі! Морські зірки по-грецьки також називають астероїдами (Asteroidea). Як і у випадку малих планет, ця назва означає «звездоподобный».

Слайд 7

Комета Галлея з'явилася на небі 1759, 1835, 1910 і 1986 рр. Визнач проміжок часу між поверненнями комети. Американський письменник Марк Твен народився в 1835 р., коли На небі з'явилася комета Галлея. Як письменник і передбачав,Помер він під час чергового повернення комети в 1910 р. Комета Галлея зазвичай з'являється на небі раз в 75 -76 років.

Слайд 8

Які з перелічених об'єктів не зустрічаються в Сонячній системі: А) галактики; Б) зірки; В) планети; Г) комети; Д) астероїди; Галактики Маса Сонця величезна - вона перевищує масу відразу всіх планет Сонячної системи в 750 разів.

Слайд 9

Чому близькість до Сонця сильно ускладнює дослідження Меркурія? Меркурій був названий на честь крылоного римського бога через дуже швидкого видимого переміщення на небі. Проблеми з дослідженням Меркурія пов'язані з його близькістю до сильного джерела світла і тепла. Планету важко спостерігати, а відправлення до неї космічного апарата - теж нелегке завдання, оскільки прилади на борту повинні витримувати високу температуру.

Слайд 10

У чому схожість Венери і Землі? Чим вони відрізняються? Деякі вчені вважають, що яскрава Віфлеємська зірка, яку, згідно з Євангелієм, спостерігали при народженні Христа, - це як Венера і Юпітер, Виявилися надзвичайно близько одна до одної на небі. Земля і Венера приблизно одного розміру і на обох планетах є активні вулкани. Земля відрізняється від Венери наявністю води, супутника (Місяця) і придатного для дихання повітря.

Слайд 11

Скільки ти будеш важити на Місяці? Сліди астронавтів збережуться на Місяці впродовж мільйонів Років, тому що там немає ні вітру, ні води, які могли б їх розмити Або занести. Для того щоб дізнатися, скільки ти важиш на Місяці, потрібно розділити свою вагу на 6.

Слайд 12

Яке геологічне утворення на поверхні Марса є найбільшим в Сонячній системі? Своїм червоним світлом Марс зобов'язаний великому вмісту оксиду заліза в породах, що покривають поверхню планети. На Марсі знаходиться найбільший вулкан Сонячної системи.

Слайд 13

Знайди помилку і виправ її. На поверхні Юпітера вже багато століть лютує ураган «Велика Червона собака». На даний момент у Юпітера виявлено 63 супутника, а у Землі супутник Всього один. Але це справедливо: адже Юпітер в 1500 разів більше Землі за об'ємом! На поверхні Юпітера вже багато століть лютує ураган «Велике Червоне Пляма».

Слайд 14

Численні кільця Сатурна складаються з: А) льоду; Б) пороху; В) газу; Г) каменів. З пилу Діаметр Сатурна перевершує земну Більш ніж в 10 разів. Але щільність планети настільки мала,що занурений у воду Сатурн залишився б на плаву.

Слайд 15

На Нептуні не просто холодно, а прямо - таки жахливий мороз. Середня температура на його поверхні становить -2230 С. Для порівняння найнижча температура, зафіксована в самому холодному місці Землі - В Антарктиді, - становить всього -880 С. Доба на Нептуні коротше земних. Тоді чому ж рік на Нептуні триває довше, ніж на Землі? Нептун - найбільш віддалена від Сонця планета. Йому потрібно приблизно 165 земних років, щоб зробити один оборот навколо нашої зірки.

Слайд 16

Заповни пропуски. Плутон настільки______, Що був відкритий лише в_______. Плутон настільки далеко, Що був відкритий лише у 1930 р. Герой багатьох диснеївських мультфільмів - пес Плуто - був так названий в честь, як тоді вважалося, дев'ятої планети. Плуто вперше з'явився на екрані в 1930 р., коли як раз і був відкритий Плутон.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія