X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видимий рух місяця(сидеричний і синодичний місяць). Фази місяця

Завантажити презентацію

Видимий рух місяця(сидеричний і синодичний місяць). Фази місяця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Видимий рух Місяця по небосхилу на полюсі нагадує рух Сонця з тією різницею, що повний цикл займає не рік, а тропічний місяць (27 діб 7 годин 43 хвилини 4,66 секунди). Місяць виходить з-під горизонту, протягом тижня по пологій спіральній траєкторії, піднімається до вищої точки, протягом наступного тижня опускається, а потім майже два тижні знаходиться під горизонтом. Тобто майже 14 діб ЙОГО ВИДНО і майже 14 діб НЕ ВИДНО.

Слайд 3

Місяць Вночі можна побачити різний Місяць в різну пору доби в залежності від пори року. Зовнішній вид Місяця називається фазою Місяця. Сонячні промені Земля 1 2 3 4 5 6

Слайд 4

1.Новолуння 2.Молодий місяць 3.Перша чверть 4.Повнолуння 5.Остання чверть 6.Старий місяць

Слайд 5

Слайд 6

Видимі фази Місяця на полюсі залежить від пори року: Восени Місяць сходить в повний місяць, проходить вищу точку в останній чверті і заходить в молодика. Взимку Місяць сходить в першій чверті, проходить вищу точку в повний місяць і заходить в останній чверті. Навесні Місяць сходить в молодика (поруч із Сонцем), проходить вищу точку в першій чверті і заходить в повний місяць. Влітку Місяць сходить в останній чверті, проходить вищу точку в молодика і заходить в першій чверті.

Слайд 7

Сонячні промені Земля Чому ж ми не бачимо сонячного і місячного затемнення кожного місяця?

Слайд 8

Тому що орбіта Місяця не паралельна орбіті Землі. Орбта Місяця ніби качається вверх та вниз . Максимальне покачування досягає 7°.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія