X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОЗВИТОК АСТРОНОМІЇ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

РОЗВИТОК АСТРОНОМІЇ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Розвиток астрономії в Україні” Виконала Учениця 11-А класу Мельник Анна

Слайд 2

Астроно мія (грец. αστρον — зірка і νομος — закон) — наука про Всесвіт, що вивчає рух, будову, походження та розвиток небесних тіл і їхніх систем. Астрономію поділяють на сферичну астрономію, практичну астрономію, астрофізику, небесну механіку, зоряну астрономію, позагалакти-чну астрономію, космого-нію, космологію і ряд інших розділів.

Слайд 3

Першу в Україні астрономічну обсерваторію засновано у 1821 адміралом А. С. Грейсом. Обсерваторія була збудована у Миколаєві та мала призначення обслуговувати Чорноморський флот. Другою в Україні була обсерваторія Київського Університету, будівництво якої було закінчено у 1845 році.

Слайд 4

Потім було відкрито обсерваторії в Одесі (1871) та Харкові (1888), у 1900 створено обсерваторію Львівського Університету. У Сімеїзі (Крим) в 1908 році було організовано астрофізичний відділ Пулковської обсерваторії, який в радянські часи входив до складу Кримської астрофізичної обсерваторії АН СРСР.

Слайд 5

Головний корпус Обсерваторії Подвiйний ширококутний астрограф

Слайд 6

Кримська астрофізична обсерваторія.

Слайд 7

Григо рій Васи льович Леви цький Спостерігав сонячні плями, вивчав способи визначення орбіт подвійних зірок, досліджував мікроколивання земної поверхні за допомогою горизонтальних маятників.

Слайд 8

Мико ла Па влович Барабашо в (30 березня 1894—†21 квітня 1971) — український астроном, академік АН УРСР. Закінчив Харківський університет (1919) і був залишений при кафедрі астрономії для підготовки до професорського звання. З 1930 — директор Астрономічної обсерваторії Харківського університету, з 1933 — професор Харківського університету (у 1943-1946 — ректор).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія