X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Представники космічного світу"

Завантажити презентацію

"Представники космічного світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Представники космічного світу (Воланд і його оточення)

Слайд 2

Воланд Воланд - персонаж роману "Майстер і Маргарита", очолює світ потойбічних сил. Воланд - це диявол, сатана, "князь темряви", "дух зла і володар тіней" .

Слайд 3

Оточення Воланда Воланд в романі Булгакова з'явився не один. Його супроводжували персонажі, що грають, в основному, роль блазнів. Слугами князя тьми були - Азазелло, Фагот (він же Коров'єв), кіт Бегемот і Гелла - вампір жіночої статі.

Слайд 4

Кіт Бегемот Бегемот - входить в свиту Воланда, це величезний чорний кіт, що ходить на двохлапах і розмовляє, але часом з'являється у викритті людському - тоді цемаленький товстун, чиє обличчя нагадує котячу морду. Викликає у читачівсимпатію. Після перетворення під час польоту під місячним світлом ми бачимо, що Бегемот це "худенький юнак". Міфологічний істота Бегемот є демоном плотських бажань, особливо обжерливості.

Слайд 5

Демон Фагот – Коров’єв Це перший помічник Воланда, лицар і чорт в одній особі.  Коров'єв - високий і худий. А в своєму уявному підлесливості він готовий складатися втричі перед співрозмовником, але тільки для того, щоб пізніше безперешкодно йому нашкодити. Але під час польоту під місячним світлом цей герой змінився в образі темно-фіолетового лицаря, який має похмуре, нездатне посміхатися обличчя.

Слайд 6

Азазелло Азазелло - у нього вогненно-руде волосся. Він невеликого зросту, з рота у нього стирчить ікло, а на оці більмо, він в основному виконує доручення пов'язані з фізичною силою: спускає зі сходів Поплавського, б'є Варенуху. Дає крем Маргариті. Це демон "безводної пустині- демон вбивця".

Слайд 7

Гелла Гелла є членом свити Воланда, жінкою-вампіром: «Служницю мою Геллу рекомендую. Розторопна, тямуща і немає такої послуги, яку вона не зуміла б надати ».Зеленоока красуня Гелла вільно переміщається по повітрю, тим самим знаходячи схожість і з відьмою. Вона дуже красива, але у неї є потворний шрам - вона вампір. Ходить оголена, в одному фартусі. Єдиний персонаж з почту Воланда, який відсутній в описі заключного польоту.

Слайд 8

Жертви Воланда і його свити – не праведники, не порядні і добрі люди, яких диявол повинен збивати з істинного шляху, а вже грішники. Саме їх Воланд та його оточення викривають і карають, обираючи своєрідні заходи для цього. Насправді ні сам Воланд, ні диявольські асистенти не впливають жодним чином на події, що відбуваються в Москві під час їх візиту до неї.

Слайд 9

Дякуємо за увагу!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія