X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Державна космічна нормативна база

Завантажити презентацію

Державна космічна нормативна база

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державна космічна нормативна база

Слайд 2

Слайд 3

Міжнародні договори

Слайд 4

Багатосторонні договори Двосторонні договори З міжнародними організаціями 14.02.2003 Угода про партнерство та співробітництво між Європейськими співтовариствами і Україною

Слайд 5

Національні договори

Слайд 6

Верховна Рада України Президент України 08.04.2011 Деякі питання державного регулювання у сфері супутникової навігації Державне космічне агентство України 16.12.2004 Про затвердження Положення про порядок залучення представництв генерального замовника - Національного космічного агентства України до виконання робіт у галузі державного експортного контролю на підприємствах космічної галузі

Слайд 7

Співробітництво України з іноземними державами

Слайд 8

Європейський союз 10 листопада, за ініціативи ЄКА та Європейської Комісії, у м. Лукка (Італія) відбулась Третя Міжнародна конференція з освоєння космосу, у якій взяла участь делегація ДКАУ на чолі з Головою Ю.C.Алексєєвим. Метою проведення заходу було заснування Міжнародної платформи високого рівня з освоєння космосу та проведення першого її засідання.  11 листопада, за ініціативи Генерального Директорату «Підприємництво і Промисловість» Європейської Комісії та МЗС України, в Києві пройшов семінар з визначення фактичних потреб України в послугах європейської навігаційної супутникової системи EGNOS.

Слайд 9

Америка  15 вересня відбувся візит до ДКАУ делегації Міністерства оборони США, в ході якого було обговорено коло питань щодо продовження співпраці в рамках «Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення» від 25 жовтня 1993 року.

Слайд 10

Азійсько-Тихоокеанський регіон Організовано візит делегації ДКАУ на чолі з Головою Ю.С.Алексєєвим до Республіки Індія (4-7 травня), під час якого проведено переговори з керівництвом Індійської організації з космічних досліджень стосовно розвитку двостороннього співробітництва.  З 18 по 21 квітня в м. Києві відбулося Перше засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в космічній галузі, створеної в рамках Міжурядової Комісії зі співробітництва між Україною та КНР. Сторони обговорили стан реалізації Програми українсько-китайського співробітництва в галузі дослідження та використання космічного простору в мирних цілях на 2011-2015 роки.

Слайд 11

Загальнодержавна цільова науково-технічна космічна програма України на 2013-2017 роки

Слайд 12

Мета Програми полягає у: підвищенні ефективності використання космічного потенціалу для вирішення актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, культурного, інформаційного і науково-освітнього розвитку суспільства, забезпечення національної безпеки та захисту геополітичних інтересів держави.

Слайд 13

Шляхи і способи розв’язання проблеми перший — збереження наявного підходу до бюджетного фінансування космічної діяльності, що дасть змогу частково задовольнити суспільні потреби у сфері дистанційного зондування Землі, супутникових навігаційних та телекомунікаційних послуг, частково забезпечити присутність України на світовому ринку космічних послуг та участь у виконанні міжнародних програм, другий — значне збільшення обсягу державної підтримки, що дасть змогу забезпечити широкомасштабне розгортання космічної системи спостереження Землі та геофізичного моніторингу “Січ”, але не враховує фінансові можливості держави; третій, оптимальний — удосконалення механізму надання державної підтримки, забезпечення інвестиційної привабливості космічної діяльності та пропорційного залучення позабюджетних коштів.

Слайд 14

Завдання і заходи програми забезпечення розвитку космічних технологій та їх інтеграції до реального сектору національної економіки і сфери національної безпеки та оборони:  здійснення дистанційного зондування Землі з космосу;  удосконалення космічних систем телекомунікації та навігації;  провадження космічної діяльності в інтересах національної безпеки та оборони; проведення наукових космічних досліджень; удосконалення ракетно-космічної техніки та технологій її виготовлення:  створення космічних комплексів;  забезпечення промислово-технологічного розвитку; поглиблення міжнародного співробітництва.

Слайд 15

Виконання Програми забезпечить: проведення наукових космічних досліджень з астрофізики, космічної біології і матеріалознавства у межах національних та міжнародних проектів створення умов для запуску космічних апаратів в інтересах космічних програм України, Федеративної Республіки Бразилія виконання комплексу робіт з розвитку перспективних технологій створення ракетно-космічної техніки та нових матеріалів; реалізацію ефективної кадрової політики, розвиток системи підготовки та перепідготовки кадрів, зокрема системи їх стажування за кордоном; розвиток співробітництва з Російською Федерацією, країнами Європейського Союзу, Федеративною Республікою Бразилія, Канадою, Республікою Білорусь, США, Республікою Казахстан та країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіонуздійснення заходів щодо розширення співпраці України з Європейським космічним агентством, активну участь держави у роботі міжнародних форумів та організацій, у тому числі системи ООН, з питань космічної діяльності та мирного освоєння космічного простору;

Слайд 16

Обсяги та джерела фінансування Виконання Програми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 2,58 млрд. гривень, у тому числі з державного бюджету — 1,12 млрд. гривень. Обсяг фінансування Програми визначається щороку виходячи з можливостей державного бюджету.  

Слайд 17

Слайд 18

Проект «Дніпро» Конверсійний російсько-український проект «Дніпро» передбачає переобладнання міжконтинентальних балістичних ракет SS-18 («Сатана»), розроблених і виготовлених в Україні, у космічний носій «Дніпро». Для реалізації проекту створено Міжнародну космічну компанію «Космотрас». З квітня 1999-го по жовтень 2012 року з космодрому Байконур і пускового майданчику «Ясний» (РФ) здійснено 17 пусків ракет-носіїв «Дніпро» та запущено в космос 64 космічних апарати на замовлення 15 країн світу.

Слайд 19

Проект «Морський старт» Реалізація унікального проекту «Морський старт» здійснюється Міжнародною компанією «Сі Лонч». У складі плавучого ракетно-космічного комплексу використовується ракета-носій «Зеніт», яка розроблена КБ «Південне» і виготовляється на Південному машинобудів- ному заводі. З квітня 1999-го по жовтень 2012 року з морської платформи здійснено 33 пуски ракет-носіїв «Зеніт-3SL» з космічними апаратами телекомунікаційного призначення.

Слайд 20

Проект «Либідь» Проект передбачає створення національної супутникової системи зв’язку з геостаціонарним космічним апаратом «Либідь». Запуск супутника «Либідь» планується в грудні 2013 року. Оператор системи – Державне підприємство «Укркосмос».

Слайд 21

Виконали учениці 10-А класу Чайка Ірина Цимбровська Альбіна Данилків Наталя

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія