X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Чорні діри"

Завантажити презентацію

"Чорні діри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорні діри Підготувала учениця 10-а класу Біловол Дар'я

Слайд 2

Чорна діра — це діра простору-часу, в якій гравітаційне поле настільки сильне, що все, що потрапляє в неї, навіть світло, не може втекти.

Слайд 3

Історія ідеї про чорні діри 1783 Джон Мітчелл припустив, що в природі можуть існувати настільки масивні зірки, що навіть промінь світла не здатний покинути їх поверхню. 1796 П'єр Симон Лаплас світиться зірка з щільністю, рівною щільності Землі, і діаметром, в 250 разів більшим діаметра Сонця 1905 Альберт Ейнштейн розробив теорію відносності 1934 Фріц Цвіккі і Вальтер Бааде Виявилиособливий тип зоряних вибухів 1942 Стівен Хокгінс Використання термодинаміки до чорних дір 1967 ДжонВілер Ввів термін"чорна діра"

Слайд 4

Чорна діра називається "чорною", тому що поглинає все світло, що потрапляє на горизонт, нічого не відбиваючи, подібно абсолютно чорному тілу в термодинаміці.

Слайд 5

Види чорних дірок 1.Утворені внаслідок розпаду зірок 2. Сформовані всередині галактик

Слайд 6

Види чорних дірок 1. Коли зірка у 8-100 разів більша за наше сонце , закінчуєсвоє існування під час великого вибуху утворюється чорна дірка . Зтягнута сласною гравітацією , матерія зірки щільно утрамбовується .

Слайд 7

Чорна дірка в центрі галактики

Слайд 8

Чорні діри не можна безпосередньо побачити, але про їх присутність іноді можна судити по дії їх гравітаційного поля на найближчі об'єкти.

Слайд 9

Випромінювання чорної дірки Нейтрино 81% усього потоку стабільна електрично-нейтральна елементарна частинка Фотони 17% квант електромагнітного поля Гравітони 2%). квант-переносникгравітаційноївзаємодії

Слайд 10

Біла діра - фізичний об'єкт у Всесвіті, в область якого ніщо не може увійти. Біла діра є протилежністю чорної діри.

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія