X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова сонця

Завантажити презентацію

Будова сонця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будова Сонця та джерела його енергії

Слайд 2

Слайд 3

У фотосфері виявляється помітна активність в першу чергу у формі темних областей, так званих сонячних плям. Зовнішній шар Сонця складається з фотосфери і хромосфери.Фотосфера, що є видимою поверхнею Сонця, має товщину приблизно 500 км і температуру близько 6000°К. Над фотосферою знаходиться хромосфера, в якій температура доходить до 10000°К.  Вона спостерігається у вигляді яскравого рожевого кільця навколо Сонця під час повних сонячних затемнень.

Слайд 4

І нарешті, хромосфера переходить в верхню частину Сонця - корону. Поблизу хромосфера нестерпимо яскрава і нерівномірна, в міжпланетному просторі вона виглядає блідішою. Температура корони дуже висока - мільйони градусів. Найвіддаленіші частини корони не утримуються сонячним тяжінням, і тому речовина корони безперервно витікає в міжпланетний простір, формуючи явище сонячного вітру.

Слайд 5

Температура на різних ділянках сонця

Слайд 6

За останні 150 років було висловлено багато гіпотез щодо природи джерел енергії Сонця і зір. Зрештою було з’ясовано, що реальне значення мають лише такі джерела як гравітаційне стискання і термоядерний синтез.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія