X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про похідну , інтеграл

Завантажити презентацію

Поняття про похідну , інтеграл

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створи проект Відкритий урок з теми “ Похідна , інтеграл ” Харківський радіотехнічний технікум, викладач Захаревич М.Г.,гр.ОТ-210 2011

Слайд 2

Мета : Вдосконалювати навички в застосуванні похідної та інтегралу, актуалізація та контроль знань за темами ;підготовка до АКР; Розвивати вміння проводити самоаналіз діяльності, бути опонентом,висловлювати свої думки, виражати почуття та використовувати свій досвід, брати на себе відповідальність за навчання та розвивати вміння вчитися. Організовувати діяльність учнів з обговорення розроблених проектів, які відображають сутність змісту вивченого розділу. Забезпечувати вільний вибір тих їх видів, які цікаві за змістом і доступні за ступенем складності для кожного учня підвищення цікавості до математики; Виховання колективізму та вміння самостійно міркувати , почуття успіху, бажання подолати труднощі, задовольнити інтереси.

Слайд 3

Структура заняття І. Організаційна частина (інтерактивне опитування). ІІ. Представлення проектів . ІІІ. Оголошення, представлення очікуваних результатів. Надання необхідної інформації для розв'язання завдань . ІV. Створи міні – проект. V. Підведення підсумків.

Слайд 4

І. Організаційна частина (інтерактивне опитування). Результати самооцінки знань .

Слайд 5

ІІ. Представлення проектів .

Слайд 6

ІІІ. Оголошення, представлення очікуваних результатів. Надання необхідної інформації для розв'язання завдань . Студенти працюють над завданнями різних типів складності : середнього ( тести відкритого типу), достатнього ( вправи по картках ), високого ( творче завдання )

Слайд 7

ІV. Створи міні – проект. Клас об'єднується в 2групи. Всі групи отримують листи ватману, на яких написано « Похідна », «Інтеграл » і маркери, для кожної групи свій колір. Пропонується записати маркерами всю інформацію, яку знають члени групи по питанню, яке їм дісталося. Через 2 хвилини групи міняються листками. Нова група дописує, що вважає за потрібним по цій темі. Через 2 хвилини ще раз групи міняються листами. Потім листи повертаються до початкової групи. Учні аналізують інформацію, та один представник групи презентує колективний міні - проект групи. Він узагальнює діяльність класу біля дошки, висвітлюючи питання : - Що записали вони? Що їм дописали інші групи? З чим вони погоджуються, з чим ні. Переможцем стає група, яка більш повно та широко розкрила своє питання. Підводиться підрахунок балів, які були отримані на уроці, оцінюються проекти.

Слайд 8

V. Підведення підсумків. Ще раз повторюємо основну мету цього заняття , та підкреслюємо , що увесь матеріал стосовно тем похідна та інтеграл повторено , виконано багато завдань по цих двох основних темах. Що є підготовкою до заліку та 2 курсу на якому студенти будуть навчатись наступного учбового року.

Слайд 9

Висновки Сучасний інноваційний урок повинен бути результативним і важливо, що ми маємо на увазі за результат, бо основною метою освіти стає освіченість людини, яка володіє цілісною системою знань, умінь, яка сприяє цілісному сприйняттю навколишнього середовища, можливості його творчого перетворення на основі особистісних цінностей. Освіченість не можна розуміти відірвано від розвитку особистості - інтелектуального, емоційного, як і від розвитку пізнавальних і інших психологічних функцій. Тому сучасний інноваційний урок спрямований на формування якостей нової варіативної освіти XXI століття таких як: Самостійність студента у виборі « пізнавальних ролей » і пов'язана з цим свобода його руху від мети уроку до результату; Право студента на вибір темпу засвоєння та способів розуміння інформації; Реальна можливість кожного студента бути співавтором сценарію уроку. Не студент пристосовується, адаптується до системи навчання, а система навчання повинна бути побудована таким чином, що враховує властивості будь - якої особистості та надає можливість розвивати їх. На сучасному уроці повинні бути створені необхідні умови для саморозвитку, самовизначення студента, можливості реалізувати себе в навчанні. Технологія уроку, яка представлена , пропонує конструкцію дидактичних матеріалів, які дозволяють вибрати особистісні засоби учбової роботи, отримуючи при цьому додатні результати. Переважають методи діалогічного спілкування, дослідження, пошуку, інтерактивні, ігрові. Тому основною формою уроку є відповідно урок - дослідження, урок - гра, урок - пошук, урок - захист проектів, урок в інтерактивній технології, на яких викладач не дає готових знань, не пояснює учбовий матеріал, а організує процес пізнання, самостійного отримання знань для виконання завдань. Студенти аналізують інформацію, формулюють висновки, готують тести, плакати, презентації, Викладач надає поради, спостерігає. Незадовільних та задовільних оцінок не було, тому що кожний вибирає собі форму роботи за власними можливостями. В процесі індивідуально - колективної діяльності ( в малих групах ) при обговоренні самостійно знайденого розв'язання студент переосмислює вивчене, доповнює, коректує його. З власного досвіду встановлено, що студенти надають перевагу організації навчання за такою технологією.

Слайд 10

Дякюую за увагу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра