X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Відомі письменники сучасності"

Завантажити презентацію

"Відомі письменники сучасності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відомі письменники сучасності Джордж Орвелл Стівен Чбоскі Марк Леві Стівен Кінг

Слайд 2

“Поступово стаючи найсильнішим з спонукань, страх ламає моральний хребет людини і змушує його глушити в собі всі почуття, крім самозбереження.” “1984” «Якщо ти в меншості - і навіть в однині, - це не означає, що ти божевільний.» «1984» «Скотний двір» «Хто керує минулим, той керує майбутнім; хто керує сьогоденням, той керує минулим.» «1984» «Скотний двір» «Наслідки будь-якого вчинку містяться в самому вчинку.» «1984» «Скотний двір»

Слайд 3

(25.06.1903— 21.01.1950) Джордж Орвелл Змалку жив у Англії. Здобув університетську освіту. Перший патріотичний вірш опублікував у 1914 р. З 1922 по 1927 р. служив у Імперській поліції в Бірмі і на ґрунті вражень цих років створив роман «Дні у Бірмі» («Burmese Days», 1934).  Опублікував нотатки «Собаче життя в Парижі та Лондоні» («Down and Out in Paris and London», 1933), другий роман «Донька священика» («A Clergyman's Daughter», 1935). Своїми улюбленими сучасними письменниками Оруелл називав Дж. Джойса, Т.С. Еліота, Д.Ґ. Лоуренса. Стиль роману «Донька священика» вказує на очевидний вплив Дж. Джойса. Про проблеми робітників та безробітних англійської Півночі Оруелл написав у «Дорозі на Віган-Пірс» («The Road to Wigan Pier»), книзі, опублікованій у 1937 p. Книжковим Клубом лівих. Найпопулярнішими стали його соціальні сатири: повість-притча «Звіроферма» («Animal Farm», 1945) та роман «1984» («Nineteen Eighty-Four», 1949), останній у його творчій біографії. У рік його виходу Оруелл після смерті своєї першої дружини одружився вдруге. Але через рік помер у віці 46 років від туберкульозу, на який нездужав багато років.

Слайд 4

Свої роздуми про підлеглість життя та долі людини інтересам держави, відкриті ним зв'язки та пропагандистські парадокси Оруелл афористично висловив у девізах тоталітарної держави Океанії у романі «1984»: «Війна — це мир», «Свобода — це рабство», «Незнання — сила». Апарат цієї держави становили, за ідеєю Оруелла, чотири міністерства: міністерство правди, що відало інформацією, освітою, дозвіллям та мистецтвами і займалося професійною брехнею, змушуючи людей з допомогою тортур брехати і давати неправдиві свідчення; міністерство миру, що відало війною; міністерство любові, що відповідало за порядок та регламентувало любов, запобігаючи непотрібним для держави її проявам та вселяючи у людей страх і ненависть; міністерство достатку, що займалося економікою.