X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Образ Наташі Ростової. Духовні пошуки толстовських героїв.

Завантажити презентацію

Образ Наташі Ростової. Духовні пошуки толстовських героїв.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Образ Наташі Ростової. Духовні пошуки толстовських героїв.

Слайд 2

Мета: Донести до учнів жіночий ідеал Толстого, духовну красу героїні, виховувати вдумливого і спостережливого читача, і вміти бачити і відчувати, розвивати свій творчий потенціал, вчитись порівнювати, асоціювати. Обладнання: ілюстрації Шмарінова, книга "Війна і Мир" в театрі й кіно. Музика: опера Прокофьева, вальс Наташі, Бетховен "Місячна соната". Епіграф: "Сущность ее жизни-любовъ". "НаташаРостова"-самий задушевний образ в романі". Тип уроку: Урок-концерт.

Слайд 3

Музика із опери Прокоф'єва "Вальс Наташі ". Знову і знову ми перегортаємо сторінки роману, читаємо сцени, які надовго залишились в пам'яті, надихнули на створення немало поетичних рядків.

Слайд 4

Ходит темной аллей Болконский Задумчивый, бледный, У Наташи распахнуто в полночь окно, И никто не тревожит Колокольчик на дереве бедных, Словно граф-правдолюб Из усадьбы уехал давно Вместе с солнцем встает Этот пахарь-писатель России И как солнце, несет нам И свет, и тепло, и добро, И Наташи Ростовой Великое сердце Нам распахнуто настежь, Как это ночное окно.

Слайд 5

Картина №1 День народження. Питання до теми "Міні-вікторина". Що являла собою сім'я Ростових ? Яка атмосфера панувала в домі ? Як поводились граф і графиня ? Яка характеризує їх танець "Бариня ?" Якою вперше бачимо Наташу ? Як вона поводилась ? Як почували себе гості в домі ?

Слайд 6

Картина №2 Андрей Болконський в Отрадному (фрагме