X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Архітектурний образ

Завантажити презентацію

Архітектурний образ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектурний образ. Види архітектури за призначенням. «Культова архітектура селища» (колаж) 7 клас Курляк Н.В.

Слайд 2

Щоб урок минув не марно,   Працювати треба гарно.   Друзі, гуртом посміхнемось,   До роботи всі візьмемось! Що кожен з вас очікує від сьогоднішнього уроку? Курляк Н.В.

Слайд 3

Метод «Мозковий штурм» Які види образотворчого мистецтва ви знаєте? На вашу думку, будівництво та архітектура — це одне й те саме чи ні? То що ж таке архітектура? Що таке тріада Вітрувія і як вона звучить? Яка мова архітектури ? Що таке стиль? Курляк Н.В.

Слайд 4

Назвати за світлинами основні стилі в архітектурі Золотоверхий Михайлівський собор Київ. Костел Святого Миколая Курляк Н.В.

Слайд 5

Галич. Церква на честь Різдва Христового.  Споруджена приблизно між 1350 і 1400 рр. Будинок з химерами Київ.1902р. Курляк Н.В.

Слайд 6

Палац Потоцьких, Тульчин Вінницька обл. Костел Матері Божої Неустанної Помочі у Львові. Будується з 1998 року Курляк Н.В.

Слайд 7

«Ви використовуєте як будівельний матеріал камінь, дерево або бетон, ви зводите з нього будинки або палаци. Це є будівництво. Та раптом ви зворушили моє серце, і мені стало добре. Я в захопленні вигукую: «Як гарно!» Це вже архітектура». Ле Корбюзье Як ви розумієте ці слова? Курляк Н.В.

Слайд 8

Девіз уроку Ми – художники, митці. Ми – таланти і творці! Курляк Н.В.

Слайд 9

Види архітектури за призначенням Громадська Культова Промислова Житлова Метод «Мікрофон» Яке ж призначення цих споруд? Курляк Н.В.

Слайд 10

Самою головною прикрасою селища є костел Благовіщення. Одна з найгарніших пам’яток Галичини 18ст. Костел є пізньобароковою спорудою, зведений з темно-червоної цегли на вапняному розчині, являє собою чотиристовпну, тринавну базиліку. Основу споруди утворює прямокутник нави з двома виступаючими обабіч центрального входу приміщеннями. Курляк Н.В.

Слайд 11

В центрі селища розташований будинок, що був зведений у ХVIII ст., але й досі вражає масштабністю об’ємно-просторових вирішень, несе на собі помітний відбиток класичного стилю. Колись це була синагога (до Другої світової війни у Більшівцях, як і в більшості міст і містечок Галичини, жило багато євреїв), а нині тут — Народний дім. Споруда цінна з історичного і мистецького погляду як яскравий взірець матеріальної та духовної культури юдеїв.  Курляк Н.В.

Слайд 12

Ще однією перлиною нашого селища є Церква Різдва Христового. Її побудували 1905 року (її дерев’яна попередниця під тим же титулом була відома ще з 1782-го). Проект цієї культової споруди належить відомому українському зодчому Василеві Нагірному. В основу архітектури своїх храмів він покладав візантійський стиль. 1906 р. нову церкву освятив при канонічній візитації сам митрополит УГКЦ Андрей Шептицький. . Споруда була дуже зруйнована під час Першої світової війни. 1923-го храм відбудували в його первісному вигляді. У 20-30-х роках видатний український художник Антін Монастирський виготовив для церкви різьблений і позолочений дерев’яний іконостас, який і сьогодні є її найкращою оздобою та святинею.  Курляк Н.В.

Слайд 13

Творча робота учнів Культова архітектура селища (колаж) Курляк Н.В.

Слайд 14

Кольорова гама Курляк Н.В.

Слайд 15

     Оцінювання навчальних досягнень      використання архітектурних стилів та елементів у задумі;   вияв творчої думки і фантазії;   підбір кольорової гами; почуття краси;   вправність у роботі з різними матеріалами. Звання: “Найкращий творчий митець!” “Молодий художник!” “Спеціаліст - творець!” Курляк Н.В.

Слайд 16

Що нового ви дізнались на уроці? Чи справдились ваші очікування від уроку? Курляк Н.В.

Слайд 17

Учнівські роботи

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Курляк Н.В. Творчих вам успіхів і натхнення!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне