X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентація з образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

презентація з образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(1599-1641)

Слайд 2

Антоніс Ван Дейк прожив не довге,але яскраве життя.Він був ученим самого Рубенса.І навіть в якийсь період художня майстерність юного Ван Дейка стала на один щабель з творчістю його вчителя.

Слайд 3

Розмаху таланту Антоніса виявилася в різножанрових картинах

Слайд 4

У Віденській академії образотворчого мистецтва дотепер зберігається чудовий за виконанням автопортрет самого художника,написаний у віці 16 років.

Слайд 5

Антоніс Ван Дейк народився в заможній родині купця(у сучасній Бельгії). Отримав блискучу освіту. Крім фламандської мови,Антоніс володів іспанською,італійською, французькою й англійською; мав близкучі знанняз історії,теології й світової культури.

Слайд 6

Вчитися малювання хлопчик почав у 10 років у відомого на той час майстра Хендріка Ван Балена. У шістнадцятирічному віці юнак вже мав свою майстерню. А у 18 став співпрацювати з Пітером Рубенсом.

Слайд 7

До наших часів зберігся контракт,підписаний Рубенсом у 1620 році з настоятилем церкви єзуїтів у Антверпені.

Слайд 8

1; Деякий час Антоніс Ван Дейк працював при дворі англійського короля Якова. 2; І який призначив художнику “щорічний пенціон ” однак хлопець відмовився від пропозиції залишитися в Лондоні і помандрував до Італії-для завершення своєї освіти. 3; Більше шести років знадобилося майстру пензля для вивчення італійського мистецтва.

Слайд 9

Оселившись з 1624 у Генуї, художник стає популярним портретистом найбільших аристократичних сімейств міста. Ван Дейк створює блискучі портрети,у яких гордовиті старці,шляхетні кавалери,стрункі жінки.

Слайд 10

У 1627 Ван Дейк до Антверпену, де займає посаду придворного живописця ерцгерцогині Ізабелли. Це був період найвищого творчого розквіту художника.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Коли народився Антоніс Ван Дейк. Яку мову не знав Антоніс, французьку,італійську,іспанську,англійську, фламандську. Коли Антоніс оселився Гунії. ЛЕВЧИК ЮРІЙ 8-В ОЛЕКСЮК ВОЛОДИМЕР 8-В

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство