X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Головні життєві цінності

Завантажити презентацію

Головні життєві цінності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Головні життєві цінності в казці “Маленький принц”. Алегоричні образи казки. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Не привыкайте к чудесам – Дивитесь им, дивитесь! Не привыкайте к небесам, Глазами к ним тянитесь. В. Шефнер

Слайд 3

Бесіда за останніми розділами казки Яким настроєм пройняті останні розділи казки?

Слайд 4

Бесіда за останніми розділами казки Як ви розумієте зникнення Маленького принца? Чому воно так схоже на смерть? Чи це і є смерть?

Слайд 5

Проблемне запитання Як би склалася доля Маленького принца, якби він залишився на Землі?

Слайд 6

Застосування літературознавчих термінів Доведіть, що “Маленький принц” – філософська казка-притча Цей твір ─ … …казка, тому, що в ньому розповідається про фантастичні події. …притча, тому, що має яскраво виражений повчальний характер, містить у собі мораль. …філософський, тому, що в ньому розглядаються “вічні” проблеми – любові, дружби, життя, смерті.

Слайд 7

Висновки Чого навчає казка “Маленький принц”? На яких моральних заповідях наголошує в своєму творі Екзюпері? Які цінності, на думку письменника, найголовніші в житті? Ми дізнаємося про це, “відкривши” “Скарбничку золотих висловів”

Слайд 8

“Скарбничка золотих висловів” “Якщо йти все прямо та прямо, далеко не підеш…” Необхідно мати прихильність до когось, дружні стосунки; не бути як “перикотиполе.” “Усі дорослі колись були дітьми, але мало хто з них про це пам’ятає.” Ставши дорослим, не намагайся знищити дитину в собі.