X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жінки і політика

Завантажити презентацію

Жінки і політика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жіноче слово в політиці Актуальність даної проблеми

Слайд 2

Жінка в політиці – вимога часу Світовий парадокс: щоб розбити штучно складений, вихований поколіннями стереотип, перевершити чоловіка у кар’єрі, жінка має бути професійною, “підкованою” вдвічі більше.

Слайд 3

І с т о р і я Катерина Велика Остаточно вивела Росію в ряд великих держав Європи та світу

Слайд 4

Індіра Ганді Займала посаду прем’єр-міністра Індії

Слайд 5

Докорінно змінила орієнтири внутрішньої та зовнішньої політики Великої Британії Маргарет Тетчер

Слайд 6

Мадлен Олбрайт Мала значний вплив на політику адміністрації Білого дому

Слайд 7

Сучасність Жінки – державні лідери: Вайра Віке-Фрейберга –президент Латвії з липня 1999 р. Мери Макеліс–президент Ірландії з листопада 1997р. Мірея Еліза Москосо–президент Панами з вересня 1999 р. Тар’я Халонен –президент Фінляндії з березня 2000 р. Глорія Макапагал-Арройо–президент Філіппін з січня 2001р. Мегавати Сукарпноптри–президент Індонезії з липня 2001р Хелен Кларк–прем’єр-міністр Нової Зеландії з грудня 1999 р. Валерія Чяватта–капітан-регент Сан-Маріно з жовтня 2003р.

Слайд 8

Зірки української політики Юлія Володимирівна Тимошенко (БЮТ): “Зараз, коли світ дійшов до крайньої межі несправедливості, покликання жінки – привнести в нього гармонію.” Хіба можна, дивлячись на Юлію Володимирівну, повірити в те, що в неї є 23-річна дочка Євгенія?