X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
23-річниці виводу радянських військ із Афганістану присвячується

Завантажити презентацію

23-річниці виводу радянських військ із Афганістану присвячується

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

23-річниці виводу радянських військ із Афганістану присвячується

Слайд 2

15 лютого відзначають День пам’яті воїнів - афганців. Сьогодні ми з вами згадаємо про події, героїв цієї страшної війни. Нам дуже хочеться, щоб поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь ваші юні серця, і ви зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.   

Слайд 3

Скільки віршів вже написано І пісень заспівали про вас, Все ж до кінця неоціненно Трагічність і подвиги в час,   Коли наче у пеклі горіла земля І кров проливалась щомиті Ви молоді віддавали життя Із честю своїй Батьківщині.  

Слайд 4

Рана, що не гоїться, – Афганістан. Для тих, хто втратив близьких, для тих, чия юність виявилася обпаленою війною і пекучим афганським сонцем. Війна давно закінчилася, але біль втрат – це живий біль, вона на все життя, що залишилося. Смерть близької, деколи єдиної людини – це таке страшне потрясіння, такий удар, який не всі можуть витримати. І із загибеллю дев'ятнадцятирічних парубків урвалося не одне слов'янське прізвище.

Слайд 5

25 грудня 1979 р. почався ввід радянських військ в Афганістан Всего лишь час до вылета нам дан, Всего лишь час последней передышки. Сказали нам: летим в Афганистан, В Кабул летят вчерашние мальчишки. Сегодня мы не пишем не строки. И, куполам свою судьбу доверив, Опустимся в афганские пески И сапогами скалы будем мерить. В горах у нас один закон, один завет: Коли – руби душманского бродягу. И если не поймаешь в грудь свинец, Медаль на грудь получишь за отвагу.

Слайд 6

За десять років війни через Афганістан пройшло більше 62 тисяч прикордонників, були проведені 1113 операцій, знищені 41 тисяча 216 бойовиків, у тому числі 545 командирів загонів моджахедів, захоплено 19 тисяч 335 бойовиків, більше 20 тисяч одиниць зброї .