X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Польські міста 17 століття

Завантажити презентацію

Польські міста 17 століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Польські міста в 17 ст. Прояви занепаду: Скорочення чисельності поселень(у Великій Польщі зменшилося на 60%, у Мазовії на 70%); Малі міста перетворилися на землеробське поселення; Зміни в економічному складі міщан( кількість поляків зменшилася, але збільшилася кількість євреїв); Занепад цехового ремесла; Зменшення попиту на ремісниче виробництва; Велика конкуренція сільського ремесла і партачів; Утворення юридиків; Занепадає гірнича справа; Зовнішня торгівля має від’ємний баланс.

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Протягом 70 років 17 століття Річ Посполита була ареною війн, як розгорталися не тільки на периферії держави, але і в середині Польщі. При цьому сам принцип утримання армії- війна повинна сама себе годувати-, який був опрабований під час військових дій у Тридцятилітній війні, ставив за мету широке використання контрибуцій і продовольчих конфіскацій, тобто фактичний грабунок і розорення територій противників. Ефекти такої політики були найбільш руйнівними. В 1661 році в районі Варшави з 467 поселень 46 були повністю знищені, з 101 фільварків в Мазовії 13 були повністю спустошені; 27 будівель спалені. В володіннях гнезденського архієпископтва пустоші складалив 1685 році 40% всіх земель.До 1661 році 60% міських будівель в Великій Польщі були покинуті. Міське населення Мазовії зменшилося на цей час на 70%. Були розорені ремісничі майстерні, знищений інвентар, знищені вітряки. В середньо мукількість знищених містечок в Речі Посполитій складали 10-20%.

Слайд 6

Слайд 7

Міщанське вбрання 17 ст.

Слайд 8

Міщанське вбрання в 18 ст.

Слайд 9

Слайд 10