X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Громадянська війна в Росії"

Завантажити презентацію

"Громадянська війна в Росії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Громадянська війна в Росії (1917–1921) Громадянська війна на теренах Росії, яка розпочалась із падіння Тимчасового Уряду, та захоплення більшовиками Петрограду.

Слайд 2

Найважливіші з них: - Червона Армія - Добровольча армія  - армія УНР - Революційна повстанська армія та ін. У війні брали участь різні за чисельністю і складом збройні формування.

Слайд 3

Слайд 4

Причини Громадянської війни.  принизливі для Росії умови Брестського миру, що розцінювалося людьми як відмова влади захищати честь і гідність країни.  вкрай жорсткі методи нової влади. Націоналізація всієї землі і конфіскація засобів виробництва і всього майна не лише у великій буржуазії, але і у середніх і навіть дрібних приватних власників. червоний терор, багато в чому обумовлений терором білим, але прийняв масовий характер. внутрішня політика більшовицького керівництва, яка відштовхнула від більшовиків демократичну інтелігенцію і козацтво. 

Слайд 5

Слайд 6

У ніч на 2 березня в результаті переговорів між виконкомом Петроградської Ради і Тимчасовим комітетом Державної думи був сформований Тимчасовий уряд.

Слайд 7

Слайд 8

російський політичний і державний діяч. Прем'єр-міністр та одночасно Міністр внутрішніх справ Тимчасового уряду з 2 березня по 7 липня 1917 року. Львов Георгій Євгенович (1861—1925)