X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українцем бути престижно

Завантажити презентацію

Українцем бути престижно

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Українцем бути престижно»

Слайд 2

Україна – неймовірно красива та різноманітна держава. Переконаймось у цьому! Далі Черкаси Кіровоград Дніпропетровськ Миколаїв Херсон Сімферополь Одеса Запоріжжя Вінниця Донецьк Чернівці Івано-Франківськ Ужгород Луганськ Харків Полтава Тернопіль Хмельницький Львів Луцьк Рівне Житомир Київ Чернігів Суми

Слайд 3

Україна – держава з багатовіковою історією Нам є, чим гордитися: Трипільська культура Княжа доба Козаччина Діячі культури ХІХ ст.

Слайд 4

Українською мовою в світі користуються від 41 до 45 млн. осіб, вона є другою чи третьою слов'янською мовою за кількістю мовців (після російської та, можливо, польської) та входить до третього десятка найпоширеніших мов світу. 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.

Слайд 5

Українська культура

Слайд 6

Українська національна кухня

Слайд 7

Економічні позиції України у світі Україна посідає перше місце в світі щодо обсягів виробництва та експорту соняшникової олії. Кожна друга господиня в світі використовує наш продукт. У світовій трійці лідерів Україна і з вирощуванню ячменю, на четвертому місці – з експорту кукурудзи, з валового збору меду і з об’ємів експорту пшениці – на шостому. Україна займає 2 місце у світі за обсягами транспортування газу. Україна займає 3 місце у світі за кількістю запусків ракетоносіїв. Україна займає 9 місце у світовому виробництві цукру (близько 4 млн т у рік).

Слайд 8

Незабаром Євро-2012… Матчі чемпіонату Європи з футболу прийматимуть: ОСК Металіст (Харків) Донбас-Арена (Донецьк) Арена-Львів (Львів) НСК Олімпійський (Київ)

Слайд 9

Знайомтеся! Це середньостатистичний українець! Має середню спеціальну освіту Одружений (одружена) з 20-24 років Живе в місті, у власній 2-кімнатній квартирі Працює в промисловості Заробляє 2373 грн. на місяць Має одну дитину Читає мало Вважає себе патріотом, чоловіка (дружину) шукає в Україні Має недорогий телефон (до 1000 грн.) Автомобіля немає Не займається спортом Жінка Вік: 42,5 роки Зріст: 164 см Вага: 70 кг Чоловік Вік: 37, 3 років Зріст: 174 см Вага: 78 кг Раз на рік ходить в кіно або театр

Слайд 10

Чи пишаєтесь ви українським громадянством?

Слайд 11

Підсумок Так, українці – не ідеальна нація, проте кожен з нас може наблизити її до досконалості. Українці гідні мати свою націю, свою незалежну державу. В Україні є все для того, щоб ми пишалися нашою Батьківщиною: багатовікова історія, мелодійна мова, самобутня культура, різноманітна природа, багата кухня, великі перспективи економічного розвитку, люди, що прославляють нашу країну в усьому світі. УКРАЇНЦЕМ БУТИ ПРЕСТИЖНО! (ВАРТО ЛИШЕ В ЦЕ ВІРИТИ!)

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота