X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
особливості роботи класного керівника

Завантажити презентацію

особливості роботи класного керівника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особливості роботи класного керівника – вчителя певного фаху

Слайд 2

Немає настільки поганої людини, яку б добре виховання не зробило кращою. В. Бєлінський

Слайд 3

Класні керівники — педагоги, які постійно спілкуються з учнями, закріпленими за ними, різнобічно впливають на них і водночас працюють за предметною системою. 

Слайд 4

Крім викладання певного предмета, він дбає про об'єднання зусиль учителів, які працюють у певному класі, координацію їхніх вимог для поліпшення результатів виховної та навчальної роботи з учнями класу.

Слайд 5

Класний керівник планує і координує всю виховну роботу з класом з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів, їх нахилів і інтересів, рівня сформованості учнівського колективу, сприяє розвитку самоврядування в класі, створює умови для організації змістовного дозвілля, проводить відповідні заходи щодо профілактики правопорушень.

Слайд 6

Формами виховної роботи  Інформаційно-масов Діяльнісно-практичні групові Інтегративні  Діалогічні Індивідуальні   Наочні

Слайд 7

Виховні години спрямовані на пізнання себе, своєї психіки, своїх сильних та слабких рис, моральних якостей та розвиток позитивного самовідношення: «Вихованість як важлива риса особистості», «Що таке справжня дружба», «Можна і не можна» (профілактика шкідливих звичок), «Пізнай себе. Я і моральні якості», «Пізнай себе. Я і мій характер», «Велика радість - творити добро», «Пізнай себе. Щоб добре навчатися».

Слайд 8

Побажання всім класним керівникам такі. Пам’ятайте: Батько дитини не ваш учень, не ваш ворог, а ваш друг, порадник, однодумець. Майте на увазі: Краща форма взаємин із батьками складає ланцюжок: діти ‑ батьки ‑ учитель – сім’я. Майте на увазі: Головне ‑ не чекати подяки, тоді не буде розчарувань. Пам’ятайте: Діти у класі ‑ ваше відображення, тому старайтесь постійно працювати над собою. Майте на увазі: Головне ‑ зберігати молодість власної душі на довгі роки, тоді легше буде зрозуміти юних, поряд з якими має відбутись ваша щаслива професійна кар’єра.

Слайд 9

Запам’ятайте: Ваша установка повинна бути такою: Без мене світ не повний! Навчаються в тих, кого люблять. Гете

Слайд 10

Презентацію готувала Студентка І курсу ДО(1) Денна форма навчання Панченко Наталія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота