X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бережімо Землю

Завантажити презентацію

Бережімо Землю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Пінська Н.М., класний керівник 9-А класу Презентація до класної години з екологічного виховання в 9-А класі “Бережімо Землю”

Слайд 2

Символіка Дня Землі Символ Дня Прапор Землі

Слайд 3

Хвилина мовчання Дзвін Миру

Слайд 4

Земля – планета і найбільше диво!

Слайд 5

Вона жива, бо все на ній живе!

Слайд 6

рослини, комахи і тварини, люди

Слайд 7

наш світ дивний живий чарівний

Слайд 8

ми всі різні

Слайд 9

хтось літає в небі, хтось ходить по землі

Слайд 10

потрібні усі – і злі, і привітні але

Слайд 11

навіть комахи, і ті необхідні

Слайд 12

варті всі життя на ЗЕМЛІ

Слайд 13

ПРОКИНЬТЕСЬ, ЛЮДИ! ЗЕМЛЯ КРИЧИТЬ ВІД БОЛЮ!

Слайд 14

Земля просить допомоги Голос природи

Слайд 15

Слайд 16

ОПАМ’ЯТАЙТЕСЬ!

Слайд 17

Війни, які відбуваються у різних країнах, забирають життя людей та шкодять усій планеті, а не тількі одній країні

Слайд 18

Чорнобильська катастрофа – екологічна катастрофа Масштаб Чорнобильської катастрофи, найтяжчої за всю історію людства техногенної катастрофи, добре відомі всім. В навколишнє середовище надійшло близько 3% радіонуклідів, які на момент катастрофи були накопичені в четвертому енергоблоці ЧАЕС. Аварія призвела до забруднення більше 145 тисяч кв. км території України, Республіки Білорусь та Російської Федерації. Внаслідок Чорнобильської катастрофи постраждало біля 5 мільйонів людей, забруднено радіоактивними нуклідами близько 5 тисяч населених пунктів Республіки Білорусь, України та Російської Федерації.

Слайд 19

Прип'ять – місто привид Навколо ЧАЕС створена 30-кілометрова зона відчуження.

Слайд 20

Екологічна криза в країні розвивається Зміна клімату це глобальна екологічна проблема. Надмірна кількість газів, які утворюються в результаті діяльності ТЕЦ, транспорту, сільського господарства, промисловості, потрапляючи до атмосфери Землі утримує сонячне тепло у нижних шарах атмосфери, не даючи йому повертатися до космосу. Внаслідок чого йде розігрів планети і як слідство підвищується середньорічна температура на Землі.

Слайд 21

Відбувається забруднення довкілля

Слайд 22

Лихо від сильних Цікава екологічна інформація: Людині потрібно 960 л кисню на добу; стільки виділяє його 5 дорослих дерев. За 1 год 1 га лісу поглинає 2 кг вуглецю, і при цьому виділяє 2 кг кисню.

Слайд 23

Сміття та побутові відходи дуже швидко накопичуються, але дуже повільно розкладаються. Навколо великих міст вже не вистачає місця для сміттєзвалищ, а якщо спалювати сміття, то це погано для повітря, яким ми дишемо. Паперу до повного розкладання потрібно лежати 2 роки, консервованій банці – 90 років, поліетиленовому пакету – 200 років. Щоб розклалась скляна пляшка потрібно 2000 років.

Слайд 24

Слід людини

Слайд 25

Знищення лісів веде до всихання та погіршення якості грунтів, змінення клімату. З часів виникнення цивілізації було вирубано 2/3 лісів

Слайд 26

Зміна клімату Вчені впевнено стверджують, що зміна клімату відбувається через вплив людини і саме людство несе відповідальність за забруднення та негативні зміни у кліматичному балансі планети. Найбільш яскравий приклад негативного впливу людини на клімат Землі – це виникнення озонової дірки над Антарктидою і Антарктикою.

Слайд 27

Наслідки катастрофічної повені на Закарпатті Зміна клімату стосується і України. Нас чекає не широкомасштабне потепління, а екстремальні природні явища.

Слайд 28

ЗУПИНІТЬСЯ, ЛЮДИ!

Слайд 29

Для краси та просто заради інтересу люди знищують багато рослин, яких і так мало залишилось на Землі. Кожної хвилини знищується 20 гектарів лісів, кожного дня зникає по одному виду тварин та рослин

Слайд 30

ВОНИ ЗНИКЛИ НАЗАВЖДИ

Слайд 31

ЇМ ЗАГРОЖУЄ ЗНИКНЕННЯ

Слайд 32

ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ ЗЕМЛІ РАЗОМ

Слайд 33

Червона книга України 541 вид рослин і грибів занесені до червоної книги України

Слайд 34

Червона книга України За даними Міжнародної спілки охорони природи з 1600 р. на землі вимерло 94 види птахів і 63 види плазунів, під загрозою зникнення 1000 видів тварин.

Слайд 35

Заповітні куточки нашої Батьківщини Щорічна площі лісів зменшується на 2%, швидкість знищення екваторіальних лісів за останні роки складає 20 га за добу.

Слайд 36

Вода – найцінніше багатство Вода – найцінніше багатство. Без неї неможливе життя на планеті. Забрудники води: а) побутові і промислові відходи; б) мінеральні добрива, пестициди, які змиваються з полів дощами; в) продукти гниття; г) горючо-змащувальні речовини; д) нафта, покриваюча Світовий Океан; є) відходи тваринництва.

Слайд 37

Проблема питної води Вода необхідна для життя. Кожна людина на 70% складається з води. У середньому людині потрібно 3 л води за добу. І хоча вода є основною складовою гідросфери, тобто водної оболонки Землі, запаси прісної води становлять менше 1% всього світового океану. 99% це морська вода. У багатьох країнах світу спостерігається загальний дефіцит, зростає забруднення і поступове знищення джерел прісної води. Чинниками, що спричиняють ці явища є знищення лісових масивів, втрата природних водозабірних площ, неналежно очищені стічні води, ненаукові методи ведення сільського господарства і як наслідок – забруднення води пестицидами , мінеральними добривами, відходами тваринницьких ферм тощо.

Слайд 38

Вода покрыта нафтою як наслідок аварій на нафтопроводах

Слайд 39

Щоб зростити багато продуктів харчування, людина постійно “удобряє” землю хімічними речовинами: ядохімікати, нітрати.

Слайд 40

У пошуках чистої води Фізіологічна потреба у воді одної людини за 70 років складає 50 т

Слайд 41

Земля - наш рідний дім, і кожен відповідає за порядок у нім

Слайд 42

Бережіть НАШ ДІМ

Слайд 43

Слайд 44

Рятуйте Землю! Землі не буде, і нас не буде!

Слайд 45

Посеред 20 століття вчені різних країн почали говорити про незворотні змінення, що відбуваються на планеті. Вони звертаються до людей за допомогою. Людина повинна жити гармонійно з природою, а не підкорювати її. Людина повинна співпрацювати з природою, її всесвітньо зберігати.

Слайд 46

Вода – найцінніше багатство Вода – найцінніше багатство. Без неї неможливе життя на планеті. Забрудники води: а) побутові і промислові відходи; б) мінеральні добрива, пестициди, які змиваються з полів дощами; в) продукти гниття; г) горючо-змащувальні речовини; д) нафта, покриваюча Світовий Океан; є) відходи тваринництва.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота