X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи потрібно берегти Землю?

Завантажити презентацію

Чи потрібно берегти Землю?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи потрібно берегти Землю?

Слайд 2

Давайте замислимося! Чи завдає людина шкоди природі? Чи необхідно дотримуватися певних правил в природі? Чи потрібно дбати про природу?

Слайд 3

Знищення зелених насаджень

Слайд 4

Теплові забруднення Теплові електростанції викидають багато тепла, забруднюють атмосферу продуктами згорання. Промислові підприємства забруднюють атмосферу шкідливими відходами виробництва.

Слайд 5

Транспорт Транспорт забруднює атмосферу викидними газами, випарами палива, підвищує рівень шуму.

Слайд 6

Забруднення морів і океанів Вода невід*ємна складова життя. Водойми забруднюються кислотними дощами. Побутові стоки теж забруднюють через відсутність або недосконалість каналізації та системи очищення стічних вод. Ще водойми можуть забруднювати промислові підприємства.

Слайд 7

Рано чи пізно всі матеріали які викидаються будуть винесені річками в море. Крім цього в морі можна побачити, що у воді плаває багато поліетиленових пакетів і іншого сміття, якого стає все більше на берегах.

Слайд 8

Хімічне забруднення Хімічне забруднення може спричинити: спалення поліетилену, пластику, викидання сірчаних газів та оксиди азоту у повітря автомобілями та промисловими підприємствами і інших. Потім вони поширюються в атмосфері, а з дощами потрапляють у грунт. І загрожують здоров*ю людей.

Слайд 9

Використані джерела: http://images.yandex.ua/?lr=143 http://shkola.ostriv.in.ua/publication/code-21dfa980f6302/list-b8afbc4326

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія