X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Не потрібно робити свята для дітей, а потрібно робити свято разом із дітьми

Завантажити презентацію

Не потрібно робити свята для дітей, а потрібно робити свято разом із дітьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Не потрібно робити свята для дітей, а потрібно робити свято разом із дітьми. З такою думкою згодні й батьки. Адже саме їм, батькам, належить ідея проведення екскурсій. З ініціативи та за підтримки батьків у нас ведеться фото-літопис класу.

Слайд 2

У роботі зі своїми вихованцями я приділяю значну увагу краєзнавчому туризму як засобу формування активної життєвої позиції підлітків. Мої учні здійснили екскурсії до першої столиці України – міста Харкова, Уманського дендрологічного парку „Софіївка”.

Слайд 3

Мої вихованці розуміють: якщо кожна людина буде жити за цим моральним принципом, то жити на Землі буде набагато краще. «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе» - основний закон життя нашого класного колективу.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Плануючи та організовуючи виховний процес зі своїми учнями, я враховую такі особливості роботи: самостійність у роботі; різновіковий склад; тісний зв’язок з навчальним процесом; безперервність, систематичність, послідовність виховного процесу.

Слайд 7

Проектна технологія у практиці виховної діяльності класного колективу Рік навчання Назва проекту 2008-2009 «Моїдомашніулюбленці» 2009-2010 «Літопис родоводу» 2010-2011 «Твори добро, бо ти - людина!» 2011-2012 «Ми за здоровий спосіб життя» 2012-2013 «Світмоїхзахоплень»

Слайд 8

Слайд 9

Результати своєї роботи визначаю за наступними критеріями: Задоволення і радість дітей. Інтелектуальний та емоційний розвиток. Реальні наслідки. Активність в роботі. Позитивний вплив на навчання.

Слайд 10

На мою думку, класний керівник не чиновник, а священик, психотерапевт, оповідач казок, його справа – працювати з душею дитини, засівати зерна Людяності, Добра, Милосердя. І все це заради того, щоб вірили та любили, щоб не пустити дітей у нікуди, щоб дати їм можливість обпектися і водночас уберегти від опіків, щоб пам’ятати Їх і розбудити тремтливу і світлу пам’ять у Них.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне