X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Журавлі – журавлики

Завантажити презентацію

Журавлі – журавлики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Краснополянська ЗОШ I – II ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Журавлі – журавлики Презентація вчителя української мови та літератури, вчителя I-ої кваліфікаційної категорії Шведової Тетяни Іванівни  

Слайд 2

Журавель – великий перелітний птах з довгими ногами, довгою шиєю і прямим гострим дзьобом; живе на лісових і степових болотах.

Слайд 3

Це великий гарний птах, який нагадує лелеку. У нього довгі ноги, шия і дзьоб. Оперення у журавля сіре. Хвіст, частина голови і шиї, а також кінці крил – чорні. На голові зверху червона пляма.

Слайд 4

В Україні журавель сірий гніздиться на малодоступних болотах Полісся.

Слайд 5

Найуміліший в « танцях» - уссурійський, або японський. Журавлині танці, мабуть, не тільки токовий ритуал, але і просто вираження радості і хорошого настрою. Танцюють самці і самки старі і зовсім молоді, шлюбний вік яких настає ще не скоро, і у всі пори року, не тільки весною.

Слайд 6

Уссурійські журавлі танцюють навіть взимку на снігу.

Слайд 7

Над річкою, над бистрою, Там журавочка купалася, На бережку сушилася, На всі краї дивилася. Прилетіли журавлі, То великі, то малі, Сіли вони на люлі Та й співають Трі- рі - рі.

Слайд 8

Журавлі – це крупні, нагадуючі лелек птахи, які досягаю