X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Садако та журавлики

Завантажити презентацію

Садако та журавлики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація “ Садако та журавлики ”

Слайд 2

Жила собі на світі японська дівчинка Садако Сасакі.

Слайд 3

Вчилася в японській школі. Гарно вчилася, стрибала через скакалку, допомагала своїй мамі дома і ніколи не пускала паперових журавликів на уроках.

Слайд 4

А потім був нечуваної сили вибух. І в радіусі кілометра все живе і мертве було скошене, на двадцять п’ятому кілометрі вилітали глиби. Плавилися метал і люди. Горіли метал і люди.

Слайд 5

В одну мить Хіросіму зрівняли із землею. Мало кому пощастило залишитись живим у тому пеклі.

Слайд 6

У японського народу с таке повір’я: якщо людина важко захворіла – вона мусить робити паперових журавликів.

Слайд 7

Сасакі робила і робила журавликів. От уже їх сто. Вона не відпочиває, бо треба не менше тисячі. Садако поспішає, їй хочеться жити. Триста, п’ятсот…

Слайд 8

25 жовтня Садако померла , встигнувши зробити більше тисячі журавликів. Того ж дня увесь світ дізнався про її трагічну смерть від променевої хвороби.

Слайд 9

Садако Сасакі поставили у центрі Хіросіми пам’ятник. Бетонна бомба на трьох опорах - висотою в дев’ять метрів. Бронзова дівчина на ній. Руки знесені вгору. А на долонях золотий журавель, що хоче злетіти в небо. Хіросіма відлунюється болем у серцях народів. У ній і вічне прокляття війни, і застереження, і заклик до миру.

Слайд 10

На постаменті статуї, що зображує Садако з паперовим журавликом у руці, написано: “ Це наш крик. Це наша молитва. Мир у всьому світі !”

Слайд 11

Пам’ятник Садако в Парку Миру в Хіросімі

Слайд 12

Меморіальний парк миру в Хіросімі — парк, розташований на території колишнього округу Накадзима, цілком зруйнованого внаслідок атомного бомбардування японського міста Хіросіми в 1945 році. На території у 122 000 квадратних метрів (12,2 гектари) знаходяться Меморіальний музей Миру, безліч пам’ятників, ритуальний дзвін та кенотаф.

Слайд 13

Пам’ятник Садако В Саду Миру в Санта - Барбарі

Слайд 14

Про Садако намальовано картини, видані дитячі книжки, зняті кінофільми та мультфільми, написана музика. Садако Сасакі – дитя Миру. Вона подарувала нам паперового журавлика, який символізує наше прагнення до миру у всім світі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література