X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місце Т. Шевченка в українському національному відродженні

Завантажити презентацію

Місце Т. Шевченка в українському національному відродженні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місце Т. Шевченка в українському національному відродженні Викладач історії та правознавства Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Матвієнко Н. В.

Слайд 2

«Від Кирило-Мефодієвського братства веде свою історію весь новий український політичний рух» М. Грушевський. .

Слайд 3

Мета уроку: Визначити місце Т. Шевченка в українському національному відродженні; Розглянути як поезія Шевченка закликала до боротьби за незалежність України; Формувати навички пошуково-дослідницької роботи, творчий потенціал, акторські здібності учнів, пізнавальні, інформаційні та життєві компетенції; Виховувати зацікавленність до вивчення минулого нашої країни, гордість за боротьбу передових людей щодо української національної ідеї; Зробити висновки про те, як у його творчості розвивалась ідея соборності України;

Слайд 4

Основні поняття і терміни: українська національна ідея,ідея відродження, братчики, федерація, Кирило-Мефодієвське братство, політична організація, республіка.

Слайд 5

Дидактична гра «Відоме – не відоме» -  012345678 «Союз порятунку» «Союз благоденства» повстання декабристів польське національно – визвольне повстання діяльність Кирило-Мефодієвського братства 1816 р. 1818 р. 1825 р. 1830-1831 рр. 1846-1847 рр.

Слайд 6

Історія в особистостях Микола Костомаров

Слайд 7

Василь Білозерський