X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Михайло Михайлович Коцюбинський

Завантажити презентацію

Михайло Михайлович Коцюбинський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Михайло Михайлович Коцюбинський Підготувала учениця 10 класу Коринець Карина

Слайд 2

Життя письменника Михайло Михайлович Коцюбинський народився 17 вересня 1864р. в м. Вінниці в сім'ї дрібного урядовця. Дитинство та юність майбутнього письменника минули в містечках і селах Поділля, куди переводили батька по службі. Освіту здобував у Барській початковій школі (1875 — 1876) та Шаргородському духовному училищі (1876 — 1880).

Слайд 3

На відкритті пам'ятника Іванові Котляревському в Полтаві, 1903 рік. Зліва направо: Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник Олена Пчілка Леся Українка Михайло Старицький, Гнат Хоткевич, Володимир Самійленко

Слайд 4

У рідному міст письменника йога ім'я носить одна з центральних магістралей, педагогічний університет,кінотеатр, школа, будинок відпочинку. Кращі твори письменників Поділля відзначені літературною премією імені Михайла Коцюбинського. Її лауреатами стали Анатолій Бортняк, Дмитро Дереч, Григорій Усач, Михайло Каменюк.

Слайд 5

Постійно діюча виставка   "Його ім'я носить університет"   в бібліотеці ВДПУ

Слайд 6

На Південному Бузі є так звана "Скеля Коцюбинського", мальовничий куточок, де любив відпочивати і обмірковувати свої твори письменник. За традицією до пам'ятного місця приїздять після випускного вечора юнаки та дівчата, щоб зустріти схід сонця, послухати соловейка, помріяти, поспівати.