X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одеська область є одним з провідних туристично-рекреаційних центрів України

Завантажити презентацію

Одеська область є одним з провідних туристично-рекреаційних центрів України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Training seminar in tourism (green tourism, rural tourism, cultural tourism) management in attracting foreign directed investments in this areas Pavel Petrychenko

Слайд 2

Одеська область є одним з провідних туристично-рекреаційних центрів України, що обумовлено особливостями економіко-географічного розташування області, сприятливими природно-кліматичними умовами, наявністю великої кількості пам'ятників історії, культури, архітектури та містобудування, лікувальних ресурсів і морських піщаних пляжів.

Слайд 3

Сьогодні на території області діє понад 300 туроператорів і турагентів, 1070 закладів туристсько-рекреаційного і оздоровчого профілю, з них 296 готелів і аналогічних засобів тимчасового розміщення та 774 установи оздоровчо-рекреаційного призначення. В області сформовано одну з перших вітчизняних готельних мереж – "Чорне море" яка нараховує 6 готелів, що відповідають категоріям 4 і 3 зірки.

Слайд 4

Туристична інфраструктура області дозволяє одночасно розмістити понад 104,0 тисячі туристів і відпочиваючих впродовж усього року. За 2010-2011 роки введено в експлуатацію 39 об'єктів туристичної інфраструктури, загальна вартість введених в дію основних фондів склала 529 033 тис.грн. Загальна потужність введених в дію у 2011 році об'єктів туристичної інфраструктури становила 2588 місць, що на 1080 місць більше порівняно з 2010 роком.

Слайд 5

Протягом 2011 року в Одеський порт здійснено 73 заходи круїзних лайнерів під іноземним прапором і 122 судозаходи типу "ріка-море". Сумарна кількість пасажирів на круїзних суднах склала 122,6 тис. осіб, що на 6,0 тисяч більше, ніж в навігацію в 2010 року. Суднами приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство" в 2011 році в українську частку дельти Дунаю здійснене 62 суднозахода і обслуговано 11 тис.туристів, що на 2,6 тис.осіб більше ніж у 2010 році.