X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пам'ятники Земноводним (Жабам)

Завантажити презентацію

Пам'ятники Земноводним (Жабам)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пам'ятники Земноводним (Жабам)

Слайд 2

За що жабі надана така честь? А може бути, це просто випадковість? Ні! Звичайна, відома всім жаба «увічнена» цілком заслужено. Ця маленька тварина допомогла зробити людині багато дуже важливих відкриттів. Здавна натуралісти і медики проводять свої незліченні досліди на жабах. Вона дуже живуча і її легко добути.

Слайд 3

Недалеко від музею води тепер мешкає симпатична бронзова жабка, що оселилася там на день Києва в 2010 році. Столиця стала вже третім містом в Україні, де встановлений пам'ятник цьому земноводному. Але є у київській жаби один особливий секрет - всі монетки, кинуті їй в рот, потрапляють у спеціальний ківш всередині жаби. Коли вага цього ковша досягне певної критичної точки, жабка перевернеться і обдарує грошима якогось-щасливчика. Так що кожен може спробувати чудо в надії зірвати джек-пот. Вага жаби-6 тонн.

Слайд 4

Поряд з Оперним театром в Одесі розташований фонтан «Діти і жаба». А на Будинку з химерами в Києві жаби гріються на сонці.

Слайд 5

Друзі! Зізнайтеся, ви коли-небудь заздрили? У Бердянську існує навіть пам'ятник цьому капосному почуттю. Заздрість і жадібність символізує величезна жаба, яка немов душить, коли виникають подібні відчуття. А вага цієї земноводної 250 кілограм!

Слайд 6

Пам'ятник українській жабі встановили у місті Гола Пристань Херсонської області. Ідея прикрасити цією скульптурою набережну Гопри (скорочено від назви міста) виникла напередодні 299-річчя міста.

Слайд 7

При в'їзді в місто Коннектикут (США) стоїть цікава і трохи дитяча скульптура, що зображає жабу на котушці з нитками. Одного разу вночі 1754року городяни були розбуджені криком. Стривожені люди вибігли на вулиці з рушницями і палицями, щоб захистити своє місто. Простоявши в темряві з годину, вони так нічого і не побачили. На ранок їх здивуванню не було кінця - вся площа та околиці міста були посипані тілами мертвих жаб.? Ніхто так і не зрозумів, що сталося з бідними тваринами, можливо, вони полягли в битві за місто? На славу жаб городяни встановили новий пам'ятник, який назвали «Файт».

Слайд 8

Білорусь, місто Гродно. Бронзова скульптура жаби-мандрівниці з'явилася на центральній вулиці Ожешко, недалеко від залізничного вокзалу (для мандрівниці - саме місце!). Скульптура на гранітному постаменті невелика, але важить чимало - близько 40 кілограмів. У жаби на лапці компас і торбинка за плечима. І то вірно: на качок сподівайся - а сама не плошай!

Слайд 9

Жаба в фонтані поруч з міським стадіоном. Бульвар Люби Новоселової, Москва.

Слайд 10

Дякуємо за увагу! Роботу виконували учні 8-В класу гімназії №3 м. Дніпропетровська Пунько Ілля та Шевченко Вероніка

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія