X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чернігів очима потенційних туристів

Завантажити презентацію

Чернігів очима потенційних туристів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Результати дослідження Чернігів очима потенційних туристів м. Чернігів, 19 квітня 2011 р. ПОЛІСЬКИЙ ФОНД МІЖНАРОДНИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Слайд 2

Інформація щодо дослідження Дві фокус-групи з потенційними туристами: - кияни, які жодного разу не бували в м. Чернігові (10 чол.); білоруси, які жодного разу не бували в м. Чернігові (12 чол.); Дата проведення: 12-15 квітня 2011 р. Мета: з’ясування туристичного іміджу м. Чернігова, тестування логотипу міста та зразків брендованої продукції.

Слайд 3

Древнє історичне місто доби слов’ян та князівства Київської Русі. Культурний та релігійний центр, традиції українського меценатства ХІХ століття. Церкви, будинок Мазепи, чавунні гармати. Екологічна ситуація та р.Десна. Географічне розташування міста. Пивний бренд «Чернігівське». Сприйняття Чернігова Пивний бренд «Чернігівське». Частина України, яка має свою східну самобутність та знаходиться на кордоні з Білоруссю. Древність. Місце проведення музичного фестивалю «Be Free». Залізничний вокзал.

Слайд 4

Акцент на історичному минулому міста: історичний, старовинний, древній, шляхетно-древній. Чернігів – цікавий. Чернігів – зелений. Характеристика Чернігова Характеристика як провінційного міста (периферія, провінція); невідомість (цікаво, загадка, невідоме місце); належність до української культури (українське, Східна Україна); історичність (історичне, старе).

Слайд 5

Інтернет, у т. ч. соціальні мережі. Загальнодоступні мас-медіа, телебачення, література. Знання, набуті під час навчання в школі, уроки історії. Міжлюдське спілкування: розповіді друзів, рідних, знайомих, що відвідали місто, спілкування з вихідцями з Чернігова. Джерела інформації Розповіді знайомих та друзів, які побували в місті. Досвід транзитного перебування в Чернігові під час подорожі до Києва чи Криму. Сайти в мережі Інтернет. Карти, підручники.

Слайд 6

Місце для проведення короткочасного відпочинку - достатньо один-два, максимум три дні для ознайомлення з містом. Потрібно провести у місті близько тижня, аби відчути його атмосферу. Тривалість перебування Щоб відчути атмосферу міста та ознайомитись з історичним та культурним надбанням достатнім терміном перебування є 2-3 дні. Можливість перебування в місті до 7 днів.

Слайд 7

Духовна атмосфера міста, позитивні емоції, гарні враження, люди. Наявність туристичної інфраструктури: творення «легенди міста», гарний готель, якісне харчування, обслуговування туриста на високому рівні, карта культурних місць, європейський сервіс. Мотиви повернення Наявність самобутніх цікавих місць та якісний, відносно дешевий сервіс. Приємна затишна атмосфера в місті та наявність друзів чи знайомих, які мешкають в Чернігові.

Слайд 8

Створення туристичних центрів у центрі міста та історичних місцях. Облаштування пішохідної туристичної вулиці. Наявність безкоштовних карт міста, доступної і якісної інфраструктури для туристів, приваблива навігація по місту. Хороші і цікаві (з родзинкою) ресторани, кафе, бари, готелі. Туристична привабливість Облаштування туристичних центрів в центрі міста та історичних місцях. Облаштування туристичної пішохідної вулиці, де мають знаходитись сувенірні крамниці, ресторани тощо. Поширення безкоштовних карт міста та створення привабливої навігації містом. Створення автентичних закладів (ресторанів, барів).

Слайд 9

Розвиток сегментних видів туризму (конференц-туризм, туризм вихідного дня). Проведення цікавих загальноміських заходів, фестивалів, свят. Соціальна реклами в інших містах, PR міста як історичного і екологічного центру в доступних ЗМІ, реклама на телебаченні, сайт у фейсбуці, туристичні пакети. Шляхи залучення туристів / загальні Цікаві загальноміські заходи, фестивалі, свята. Долучення м. Чернігова до туристичних маршрутів. Розвиток сегментних видів туризму (конференц-туризм, тур вихідного дня).

Слайд 10

Пошук «фішки» міста. Щорічний тематичний фестиваль, конференція. Аналоги європейських свят, наприклад, Октоберфест. Всеукраїнські музичні заходи, у т.ч. CHERNIHIV JAZZ OPEN. Професійні конференції в сфері ІТ, політичні / економічні форуми з залученням відомих лідерів / інвесторів. Молитва за Україну. Шляхи залучення туристів / індивідуальні Проведення фестивалів, які розкривають місцеву та національну самобутність і традиції (фольк фестивалі). Музичні фестивалі, у т.ч. за участю світових зірок. Фестивалі середньовічної культури, лицарські турніри. Конференції, семінари. Візити, пов’язані з роботою.

Слайд 11

Організація турів вихідного дня у період між матчами. Проведення цікавих заходів, узгоджених в часі з Євро-2012. Важливими є комфорт, чіткість, зрозумілість. Розробка механізмів доставки, поселення, технологічні та зручні фанзони та фанкемпи. Шляхи залучення туристів / Євро-2012 Пропозиція дешевшого у порівнянні з Києвом житла та відповідного рівня обслуговування. Пропозиція унікальних видів відпочинку. Перевагою може стати зручне географічне положення та спокійний ритм життя.

Слайд 12

Слайд 13

Оцінюється позитивно і буде стимулювати до відвідання. Застереження, що лише позиціонування буде недостатньо. Має бути реалізована конкретика і важливо, які саме будуть легенди. Місто легенд Якби респонденти дізнались про Чернігів як про місто легенд, то відчули б бажання відвідати місто.

Слайд 14

Сприймається позитивно, підтримує і утверджує існуюче сприйняття міста та викликає бажання розмотати клубок і пізнати «місто легенд». Старовинність, переплетіння історії, народних мотивів, церковних устоїв, воїнської слави, клубок історичних подій, багато шарів історії. Казковість, містичність, бажання дістатись пригод Логотип Контекст православ’я, подій і часів Київської Русі, місця, де переплелись історичні події, війни і релігійні атрибути. Клубок, що символізує спокій, домашній затишок, безпеку та приємні відчуття. Путівник із казок («клубок-путеводитель»), що має налаштовувати на казковий настрій.

Слайд 15

Поєднання елементів вдале, також подобається шрифт. Упізнаваними є елементи, які символізують церкву та меч. Ці елементи сприймаються як символ історії, княжої доби історії міста, славетного минулого, і навіть, певної інтриги. Елементи логотипу Церква і меч, як символи православ’я та війни, великого історичного надбання Чернігова; Клубок, що символізує казки і легенди, місце де перетинались історичні події; Незрозумілість третього елементу (привид). Дрібність елементів, які необхідно спеціально розглядати.

Слайд 16

Найбільше респондентам сподобались футболки, чашки та сумки. Ббільш критично оцінено брелок. Брендована продукція В більшості випадків позитивні відгуки отримали сумки та футболки з логотипами міста. Менш привабливими є чашки, ручки, тарілка та брелок.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ! Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 14005, м. Чернігів, пр. Миру 68, оф.916 Тел./факс: +38 0462 661127 Сайт: www.pfirs.org Електронна пошта: info@pfirs.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм