X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чернігів очима потенційних туристів

Завантажити презентацію

Чернігів очима потенційних туристів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Результати дослідження Чернігів очима потенційних туристів м. Чернігів, 19 квітня 2011 р. ПОЛІСЬКИЙ ФОНД МІЖНАРОДНИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Слайд 2

Інформація щодо дослідження Дві фокус-групи з потенційними туристами: - кияни, які жодного разу не бували в м. Чернігові (10 чол.); білоруси, які жодного разу не бували в м. Чернігові (12 чол.); Дата проведення: 12-15 квітня 2011 р. Мета: з’ясування туристичного іміджу м. Чернігова, тестування логотипу міста та зразків брендованої продукції.

Слайд 3

Древнє історичне місто доби слов’ян та князівства Київської Русі. Культурний та релігійний центр, традиції українського меценатства ХІХ століття. Церкви, будинок Мазепи, чавунні гармати. Екологічна ситуація та р.Десна. Географічне розташування міста. Пивний бренд «Чернігівське». Сприйняття Чернігова Пивний бренд «Чернігівське». Частина України, яка має свою східну самобутність та знаходиться на кордоні з Білоруссю. Древність. Місце проведення музичного фестивалю «Be Free». Залізничний вокзал.

Слайд 4

Акцент на історичному минулому міста: історичний, старовинний, древній, шляхетно-древній. Чернігів – цікавий. Чернігів – зелений. Характеристика Чернігова Характеристика як провінційного міста (периферія, провінція); невідомість (цікаво, загадка, невідоме місце); належність до української культури (українське, Східна Україна); історичність (історичне, старе).

Слайд 5

Інтернет, у т. ч. соціальні мережі. Загальнодоступні мас-медіа, телебачення, література. Знання, набуті під час навчання в школі, уроки історії. Міжлюдське спілкування: розповіді друзів, рідних, знайомих, що відвідали місто, спілкування з вихідцями з Чернігова. Джерела інформації Розповіді знайомих та друзів, які побували в місті. Досвід транзитного перебування в Чернігові під час подорожі до Києва чи Криму. Сайти в мережі Інтернет. Карти, підручники.