X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Націоналізм в Україні

Завантажити презентацію

Націоналізм в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вступ. До питання про історію націоналістичного руху. Націоналісти в незележній Україні. Висновки. Список використаної літератури. План презентації:

Слайд 3

Ще жодна постколоніальна держава не спиналася на ноги, якщо в ній не діяли потужні націоналістичні партії та рухи. Класичний приклад – Індія. Індійський національний конгрес, Мохандас Ганді та Джавахарлал Неру, поєднання сильної центральної влади із самоврядуванням штатів, нелегка боротьба із сепаратизмом і проведення успішної модернізації країни, яка нині стрімко входить до числа наддержав. Не менш класичний приклад – Ізраїль. Усі політичні партії, ліві та праві, на час заснування цієї держави були виразно націоналістичними. Звичайно, радикальний націоналізм може призвести до кризи й навіть катастрофи в національному розвитку. Проте ще гірші наслідки має відсутність дієвого націоналізму: держава може просто де-факто розпастися, як це сталося із Сомалі. Націоналізм – це саме той політичний рух, який кладе почуття патріотизму в основу своєї ідеології та практики, а для постколоніальної держави саме це і є головним – створити спільну Patria, Батьківщину для всіх мешканців території, звільненої від влади метрополії. Метою даної роботи – показати еволюцію націоналістичного руху в Україні.