X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством

Завантажити презентацію

Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством. Бабенко Валентини Василівни вчителя І категорії Семенівської ЗШ I-IIIст.

Слайд 2

Це був останній довоєнний вальс, а завтра... була війна. Відео “Вальс”

Слайд 3

І  раптом світло спалахне… А Коля, в цьому тихому полі, Лежить, не встане ніколи ... Лише гіркий вітер, нам порою, Нагадує страшні роки. Сьогодні мало хто заплаче Прийшовши до могил тієї війни, Але це все-таки не означає Що забули Колю ми. Ми пам'ятаємо, пам'ятаємо це горе. Залишилася в пам'яті війна, І наше рідне поле Приносить вітром імена. Як було багато тих героїв, Чиї невідомі імена. Навіки їх взяла з собою, У свій край, невідомий, війна. Вони билися самовіддано, Патрон останній берегли, Їх імена приносить вітром, Гірким вітром тієї війни. Часом чуємо, на полі бою, Через десятки мирних років: «Прикрий мене! – Прикрию, Коля! »

Слайд 4

Нам не треба війни Нам не треба війни, не треба – Ми за спокій і мир на Землі, Щоб не коршаки в чистому небі, А космічні пливли кораблі, Щоб щасливо зростали діти І не бачили жаху війни, Щоб зловісний воєнний вітер Був розвіяний вітром весни. Вітром правди і сили людської – Силу ту не здолати в віках - Нас даремно лякають війною, Міць народу - в народних руках! Нам не треба війни, не треба – Ми за спокій і мир на Землі. Щоб не коршаки в чистому небі. А космічні пливли кораблі. М. Уманець

Слайд 5

Ветеранам ВВВ Уже минули ті часи, коли гула війна. З усіх країн почуєш ти: «Ура! Ура! Ура!» Лиш за свободу ми боролись, за це ми дякуємо Вам. Що в час важкий і в час негоди життя ви врятували нам. Можливо, ми не розумієм крізь, що Вам довелось пройти, але ми зберегти зумієм той мир, що нам ви принесли.

Слайд 6

Війна - організована збройна боротьба між державами, суспільними станами. Дослідники-історики

Слайд 7

Статистика Другої світової війни • В Україні гітлерівці вбили 4 млн. мирних жителів, понад 2,2 мли. примусово вигнали на роботу в Німеччину. • В Другій світовій війні брали участь народи 61 держави, тобто понад 80% людства. • Бойові дії проходили на території 40 країн Європи, Азії та Африки. • Було мобілізовано понад 110 млн. чоловік. • Вбито більше ніж 31 мли. військовослужбовців і понад 32 млн. цивільного населення. • Поранено 36 млн. чоловік. • Радянський Союз втратив 27 млн. чоловік убитими (далеко не остаточна цифра),Німеччина — 13,6 млн., Китай — понад 10 млн., Польща — 6 млн., Японія — 2 млн., США - 405 тис., Англія — 375 тис. тощо.

Слайд 8

Дослідники-літератори Оповідання Г.Белля «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа..» О. Довженко «Воля до життя», «На колючому дроті», «Стій, смерть, зупинись!» Поема А. Малишка «Прометей»

Слайд 9

Дослідників-художники Пікассо «Герніка»

Слайд 10

Емоційно-психологічна хвилинка Герої Радянського Союзу (жителі Мелітополя та району) Демиденков Сергій Васильович (25.12.1919 – 04.05.2003 рр.) Кал’ян Леонід Петрович (17.03.1917 – 20.06.1991 рр.) Малюга Микола Семенович (07.09.1918-14.02.1945 рр.) Перепелиця Олександр Михайлович (24.02.1918 – 15.05.1942 рр.) Колесник Петро Іванович (1915 – 19.08.1969 рр.) Михайлов Олександр Борисович (08.10.1923 – 01.03.1992 рр.) Кравець Мордух (Михайло) Пінхусович (06.05.1920 – 10.02.2005 рр.) Хазарян Семен Аркадійович (22.05.1922 – 24.03.1977 рр.) Сізов Петро Іванович (1909 – 21.10.1944 рр.) Середа Петро Сільверстович (03.12.1917 – 07.12. 1984 рр.) Тімофєєв Сергій Константинович (1923 – 21.12. 1944 рр.) Вічна пам’ять!!!! Аудіозапис пісні “Опустела без тебя земля”

Слайд 11

Скласти сенкан про війну. «Творча лабораторія»

Слайд 12

«Друга світова війна – це планетарне безумство, яка робить із людини звіра...» О. Довженка

Слайд 13

Із року в рік часопис віддаляє  Своїх нащадків далі від війни.  Та травень знов і знову нагадає,  Як із життя ішли його сини.  Буяють мирно квіти на могилах,  До сонця красного метелики летять.  А ті, кому війна зламала крила,  Священним вічним сном в могилах сплять.

Слайд 14

Раптом з екрану син глянув на матір. Мати впізнала сина в ту ж мить, І пронісся материнський крик; - Олексій! Алешенька! Синку! - Немов син її почути міг. Він рвонувся з траншеї в бій. Встала мати прикрити його собою. Все боялася - раптом він впаде, Але крізь роки мчав син вперед. - Олексій! - Кричали земляки. - Олексій! - Просили, - добіжи! .. Кадр змінився. Син залишився жити. Просить мати про сина повторити. І знову в атаку він біжить. Живий-здоровий, не поранений, не вбитий. - Олексій! Алешенька! Синку! - Немов син її почути міг ... Дома все їй згадувалося кіно ... Все чекала, ось-ось зараз у вікно Посеред тривожної тиші Постукає син її з війни. Балада про матір Постаріла мати за багато років, А вістей від сина все немає. Але вона все продовжує чекати, Бо вірить, бо тому що мати. І на що сподівається вона? Багато років, як скінчилася війна. Багато років, як всі прийшли назад, Крім мертвих, що в землі лежать. Скільки їх у те далеке село, Хлопчиків безвусих, не прийшло. ... Раз на село прислали по весні Фільм документальний про війну, Всі прийшли в кіно - і стар, і мал, Хто пізнав війну і хто не знав, Перед гіркою пам'яттю людський Розливалася ненависть рікою. Важко було це згадувати…

Слайд 15

Відео Трофіма “Алёшка”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія