X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством

Завантажити презентацію

Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Або людство покінчить з війною, або війна покінчить з людством. Бабенко Валентини Василівни вчителя І категорії Семенівської ЗШ I-IIIст.

Слайд 2

Це був останній довоєнний вальс, а завтра... була війна. Відео “Вальс”

Слайд 3

І  раптом світло спалахне… А Коля, в цьому тихому полі, Лежить, не встане ніколи ... Лише гіркий вітер, нам порою, Нагадує страшні роки. Сьогодні мало хто заплаче Прийшовши до могил тієї війни, Але це все-таки не означає Що забули Колю ми. Ми пам'ятаємо, пам'ятаємо це горе. Залишилася в пам'яті війна, І наше рідне поле Приносить вітром імена. Як було багато тих героїв, Чиї невідомі імена. Навіки їх взяла з собою, У свій край, невідомий, війна. Вони билися самовіддано, Патрон останній берегли, Їх імена приносить вітром, Гірким вітром тієї війни. Часом чуємо, на полі бою, Через десятки мирних років: «Прикрий мене! – Прикрию, Коля! »

Слайд 4

Нам не треба війни Нам не треба війни, не треба – Ми за спокій і мир на Землі, Щоб не коршаки в чистому небі, А космічні пливли кораблі, Щоб щасливо зростали діти І не бачили жаху війни, Щоб зловісний воєнний вітер Був розвіяний вітром весни. Вітром правди і сили людської – Силу ту не здолати в віках - Нас даремно лякають війною, Міць народу - в народних руках! Нам не треба війни, не треба – Ми за спокій і мир на Землі. Щоб не коршаки в чистому небі. А космічні пливли кораблі. М. Уманець

Слайд 5

Ветеранам ВВВ Уже минули ті часи, коли гула війна. З усіх країн почуєш ти: «Ура! Ура! Ура!» Лиш за свободу ми боролись, за це ми дякуємо Вам. Що в час важкий і в час негоди життя ви врятували нам. Можливо, ми не розумієм крізь, що Вам довелось пройти, але ми зберегти зумієм той мир, що нам ви принесли.

Слайд 6

Війна - організована збройна боротьба між державами, суспільними станами. Дослідники-історики