X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природа і людство

Завантажити презентацію

Природа і людство

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природа і людство Презентацію підготувала Учениця 9-В класу СЗШ №6 Лянна Юлія

Слайд 2

Краса природи

Слайд 3

Нам треба зберегти природу бо вона є нашою домівкою.

Слайд 4

Невже ви хотіли б це побачити за вікном?

Слайд 5

Охорона природи Останні десятиріччя характеризуються несприятливою демографічною ситуацією, яка набула сталого характеру. Сучасне буття населення України супроводжується глибоким порушенням механізму його відтворення, погіршенням не лише кількісних, а й якісних характеристик.

Слайд 6

Особливе занепокоєння викликає відсутність ознак демовідтворення, що створює певну небезпеку для держави . Згідно з останніми даними ВООЗ Україна займає останнє місце серед країн Євросоюзу за показником природного приросту населення

Слайд 7

Нинішню екологічну ситуацію в Україні можна охарактеризувати як кризову, що формувалася протягом тривалого періоду через нехтування об'єктивними законами розвитку і відтворення природно-ресурсного комплексу України. Відбувалися структурні деформації народного господарства, за яких перевага надавалася розвитку в Україні сировинно-видобувних, найбільш екологічно небезпечних галузей промисловості.

Слайд 8

Звичайно, така ситуація зумовлена особливостями репродуктивної поведінки та репродуктивної мотивації населення (системи дій, відносин та психічного стану особи, що спонукає її до потреби в дітях), яка залежить від економічного та соціально-психологічного стану населення держави.

Слайд 9

Економіці України притаманна висока питома вага ресурсномістких та енергоємних технологій, впровадження та нарощування яких здійснювалося найбільш "дешевим" способом - без будівництва відповідних очисних споруд. Це було можливим за відсутності ефективно діючих правових, адміністративних та економічних механізмів природокористування та без урахування вимог охорони довкілля.

Слайд 10

А тепер новини з усього світу про природу…

Слайд 11

Сміттєва пляма Велике тихоокеанська сміттєва пляма, в англомовних країнах також відоме як Eastern Garbage Patch ('східний сміттєвий континент') - це вир антропогенного сміття у північній частині Тихого океану.

Слайд 12

Як і інші зони Світового океану з високим вмістом сміття, Велике відро тихоокеанське пляма було сформовано океанічними течіями, поступово концентрує в одній області викинутий у море сміття.

Слайд 13

Точний розмір області невідомий. Приблизна площа варіює від 700 тис. до 15 млн км ² і більше, (від 0,41% до 8,1% загальної площі Тихого Океану). Ймовірно, на цій ділянці знаходиться більше ста мільйонів тонн сміття. За оцінкою Чарльза Мура, 80% сміття відбувається з наземних джерел, 20% викидається з палуб кораблів, що знаходяться у відкритому морі.

Слайд 14

Озонова діра в атмосфері На висоті 20-50 км повітря одержить підвищена кількість озону. Озон утвориться в стратосфері за рахунок молекул звичайного, двохатомного кисню ПРО2, що поглинає тверде УФ випромінювання. Енергія променів УФ-В й УФ-С витрачається на фотохімічну реакцію утворення озону з кисню:3ПРО2 -> 2ПРО3 і тому до поверхні землі вони не доходять, туди проникає лише значно ослаблений потік «м'якого» УФ-С.

Слайд 15

Парниковий ефект За останні 120 років зміст цього газу в повітрі збільшилося на 17%. У земній атмосфері вуглекислий газ діє як скло в теплиці або парнику: він вільно пропускає до поверхні Землі сонячні промені, але втримує тепло нагрітої Сонцем поверхні Землі. Це викликає розігрівання атмосфери, відоме як парниковий ефект. По підрахунках учених, у найближчі десятиліття середньорічна температура на Землі за рахунок парникового ефекту може збільшитися на 1,5 - 2 (С. Ести людство не зменшить кількість забруднень атмосфери, і глобальна температура буде збільшуватися й далі, як це має місце протягом останніх 20 років, те дуже швидко клімат стане тепліше, ніж у який-небудь час на Землі за останні 100 000 років. Це викличе активне прискорення глобальної екологічної кризи.

Слайд 16

Єдине, що можна порадити людству так це те, що природа потребує нашої охорони і без неї вона загине і ми разом з нею!!!

Слайд 17

Використана література Мала гірнича енциклопедія. В 3-х т. / За ред. В. С. Білецького. — Донецьк: «Донбас», 2004. — ISBN 966-7804-14-3. Іваненко С.М. Проблеми охорони природи. – К., 2001. Підручник з екології. – К., 2000. Екологічний словник-довідник. – Харків, 2000.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство