X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УПРАВЛІННЯ ТВОРЧІСТЮ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Завантажити презентацію

УПРАВЛІННЯ ТВОРЧІСТЮ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Закалюжний Петрo управління творчістю в організаціях Науковий керівник: к.е.н., доц. Кохан М.О.

Слайд 2

Творчість пов'язується з можливістю вибору, творчість проявляється як тільки з’являється можливість вибору. Творчість пов'язується з можливістю вибору, творчість проявляється як тільки з’являється можливість вибору. Людина творить не тому, що хоче, а тому, що не може не творити Творчість не є унікальним феноменом, вона наявна у практичному житті. Творчі шедеври не потребують капіталу і користі вони творяться з натхнення безкоштовно Креативність – це результат клопіткої роботи. Біографія багатьох геніальних людей ілюструє, що для креативності та геніальності потрібно наполегливо працювати, а не чекати. Творче мислення полягає в тому, аби поглянути на те, що бачать всі, і подумати про те, про що не подумав ніхто. Творчість = задум + винахід + застосування.

Слайд 3

Креативним людям характерно:

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Аналіз креативності Львова порівняно з іншими містами України

Слайд 8

Слайд 9

1. Використанням тем, історії, міфів. 1. Використанням тем, історії, міфів. 2. Уникнення посередніх речей. 3. Довіра справи сучасним людям з модерновим баченням. 4. Створення та поширення власного світу (творимо “львівське”) 5. Розуміння психології туризму та“wow!”-ефектів . 6. Розширення меж привабливої території. 7. Витримання чіткої грані та доброго смаку.

Слайд 10

Слайд 11

1. Використанням тем, історії, міфів. 1. Використанням тем, історії, міф