X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасний манеджер : який він?"

Завантажити презентацію

"Сучасний манеджер : який він?"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасний манеджер : який він? Презентація учениці 44 групи Бокової Дар’ї

Слайд 2

Епіграф: “Окремий скрипаль сам управляє собою, оркестр потребує диригента.” Карл Маркс Часто особу менеджера ототожнюють із диригентом. Він не вміє так професійно грати як скрипаль або віолончеліст. Він не вміє писати музику як композитор. Проте, геніїв музикантів та композиторів ми можемо почути тільки завдяки кропіткій праці та таланту диригента.

Слайд 3

Означення: Менеджер– це людина, яка спрямовує роботу інших і несе персональну відповідальність за її результати.

Слайд 4

Які якості повинен мати сучасний менеджер? Якості менеджера – сукупність характеристик менеджера, обумовлених такими чинниками як генотип людини; вплив соціуму; освіта; досвід.

Слайд 5

Основні риси сучасного менеджера: Глибоко залучений у процес управління персоналом. Вину за невдачі приймає на себе. Впевнений у собі та власних силах, невдачі сприймає як тимчасове явище. Здатність діяти відповідно до чинного законодавства держави. Повага до людей, обов'язковість, вірність слову; турботливість про клієнтів і співробітників.

Слайд 6

Основні риси сучасного менеджера: Відданість фірмі. Високий професіоналізм, наявність відповідних знань, умінь і навичок; ділових і особистих якостей Наділеність творчим мисленням, чутливість до інновацій. Вміння оперативно орієнтуватися в мінливих ситуаціях економічної кон'юнктури. Здатність прислухатися до думки підлеглих.

Слайд 7

Основні риси сучасного менеджера: Готовність іти на ризик; Працелюбність, цілеспрямованість. Вміння переборювати труднощі. Терпимий до вираження відкритої незгоди, будує відносини на довірі. Висока репутація (позитивний імідж, порядність, добросовісність, чесність і правдивість, досконалість навіть у дрібницях).

Слайд 8

Організаторські здібності. Тактовність, Урівноваженість, Самовладання і т.д.

Слайд 9

Порівняння: У колишньому СРСР при підборі управлінських кадрів керувалися чотирма основними вимогами: політична грамотність, моральна стійкість, компетентність, організаторські здібності.

Слайд 10

Порівняння: Для порівняння наведемо кваліфікаційні вимоги до особистості менеджера у Великобританії: розуміння природи управлінських процесів, знання основних видів організаційних структур управління, функціональних обов'язків і стилів роботи, володіння способами збільшення ефективності управління;

Слайд 11

Вміння оцінювати не тільки знання, а й виявляти навички на практиці.

Слайд 12

Володіння мистецтвом управління людьми, підбору та підготовки кадрів, регулювання відносин серед підлеглих;

Слайд 13

ораторські здібності та вміння висловлювати думки; здатність до самооцінки власної діяльності, вміння робити правильні висновки і підвищувати кваліфікацію;

Слайд 14

Риси : здатність розбиратися в сучасній інформаційній технології і засобах комунікації, необхідних для управлінського персоналу; здатність налагоджувати стосунки між фірмою та її клієнтами, управляти ресурсами, планувати і прогнозувати їхню діяльність;

Слайд 15

Порівняння : Зокрема, у системі управління США виділяється п'ять основних вимог: 1) здоровий глузд; 2) знання справи; 3) впевненість у своїх силах; 4) високий загальний рівень розвитку; 5) здатність доводити почату справу до кінця.

Слайд 16

Таким чином, ринкова економіка вимагає від менеджера: Здатності керувати собою; Розумних особистих цінностей; Чітких особистих цілей; Постійного особистого зростання (розвитку); Навичок вирішувати проблеми; Винахідливості і здатності до інновацій; Здатності впливати на оточуючих; Знання сучасних управлінських підходів; Здібності навчати підлеглих; Здатності формувати і розвивати трудовий колектив.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне