X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Монтаж освітлювальної мережі

Завантажити презентацію

Монтаж освітлювальної мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Модуль ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ РОБОТИ Тема уроку: Квартирна електромережа Практична робота учнів “Монтаж освітлювальної мережі”

Слайд 2

Мета уроку: ознайомити учнів з особливостями монтажних робіт квартирної мережі; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; розвивати логічне мислення

Слайд 3

Паралельне з'єднання споживачів електричної енергії: а – монтажна схема; б – принципова схема

Слайд 4

Які особливості послідовного з'єднання порівняно з паралельним з'єднанням споживачів електричної енергії ? Головна незручність послідовно з'єднаних споживачів електричної енергії полягає в тому, що кожен з них є елементом електричного кола. Якщо виходить з ладу один споживач або одне джерело електричної енергії, електричне коло розмикається. Ця незручність усувається при паралельному ввімкненні споживачів електричної енергії. Де використовуються ці види з'єднання? Послідовне з'єднання використовується наприклад у новорічних гірляндах, а всі решта споживачів електричної енергії в побуті з'єднуються паралельно.

Слайд 5

Які роботи називають електромонтажними? Електромонтажними називаються роботи, які пов'язані з складанням електричних кіл, установкою електроарматури, електропроводів, кріпильних та інших деталей. При цьому використовуються різноманітні інструменти.

Слайд 6

ПАМ’ЯТАЙ! НЕПРАВЕЛЬНЕ ВИКОНАННЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ВИНИКНЕННЯ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ, ЗАГОРАННЯ ПРОВОДІВ, ВИХОДУ З ЛАДУ ВСЬОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО КОЛА АБО ОКРЕМИХ ЙОГО ЕЛЕМЕНТІВ.

Слайд 7

З яких елементів складається квартирна електромережа? Квартирна електромережа складається з: електролічильника, запобіжників, електроарматури (вимикачі, розетки, патрони, світильники і інше) та електропроводів.