X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медсестринський процес

Завантажити презентацію

Медсестринський процес

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Медсестринський процес: Пять етапів медсестринського процесу

Слайд 2

Перший етап сестринського процесу: сестринське обстеження пацієнта Діяльність медичної сестри в різних аспектах організації її роботи теоретиками медсестринства розглядається як послідовність кроків, які вона здійснює, надаючи медичну допомогу. Сестринський процес складається з п’яти етапів. Кожний етап процесу є певною стадією у вирішенні основної проблеми – лікування пацієнта – і тісно взаємопов’язаний з іншими етапами. Європейським Регіональним Бюро ВООЗ дається таке визначення сестринського процесу: «Суть сестринської справи полягає в догляді за людиною, а те, яким чином сестра здійснює цей догляд, є суттю сестринського процесу. В основі цієї роботи повинна лежати не інтуїція, а продуманий і сформований підхід, розрахований на задоволення потреб і вирішення проблем пацієнта…»

Слайд 3

Слайд 4

Етапи медсестринського процесу Є п’ять етапів медсестринського процесу: 1. Оцінка потреб людини і необхідних для сестринського догляду ресурсів. 2. Медсестринська діагностика. 3. Планування роботи із задоволення потреб. 4. Реалізація запланованого сестринського догляду (план медсестринського догляду). 5. Оцінка результатів і зворотний зв’язок.

Слайд 5

Перший етап медсестринського процесу Мета першого етапу – визначити конкретні потреби людини або сім’ї в сестринському догляді, а також їхньої можливості надання самодопомоги. Потім отримана інформація аналізується і кладеться в основу визначення потреб людини в догляді. В процесі первинної оцінки можна виділити декілька систематичних стадій: 1. Збір необхідної інформації. 2. Інтерпретація зібраної інформації. 3. Визначення явних і потенційних потреб людини у догляді, її можливостей надання самодопомоги. 4. Розробка першочергових завдань догляду. 5. Перевірка правильності визначених вами потреб і основних завдань, де це можливо, із самим пацієнтом.

Слайд 6