X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діти, які можуть бути усиновленими

Завантажити презентацію

Діти, які можуть бути усиновленими

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Діти, які можуть бути усиновленими

Слайд 2

Поняття статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування Статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, - це визначене відповідно до законодавства становище дитини, яке підтверджується комплектом документів, що засвідчують обставини, через які дитина не має батьківського піклування. Статус дитини надає їй право на повне державне забезпечення й отримання передбачених законодавством пільг Право на повне державне забезпечення мають особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від вісімнадцяти до двадцяти трьох років у разі продовження навчання продовженні навчання.

Слайд 3

Діти, які можуть бути усиновленими Діти-сироти - діти батьки яких померли або загинули. Документ – свідоцтво про смерть кожного із батьків. Якщо дитину виховувала одинока матір, яка померла або загинула, додається довідка з органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини щодо запису відомостей про батька дитини у Книзі реєстрації народжень за вказівкою матері відповідно до ст. 135 Сімейного кодексу України. Діти, позбавлені батьківського піклування: батьки яких позбавлені батьківських прав Документ – рішення суду. Право на звернення до суду мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім’ї якої проживає дитина, заклад, в якому вона перебуває, районні державні адміністрації, виконавчі органи міських чи районних у містах, сільських, селищних рад, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років (ст.165 Сімейного Кодексу);

Слайд 4

Діти, які можуть бути усиновленими (продовження) батьки яких визнані безвісно відсутніми Документ – рішення суду. Заінтересованою особою у справах про визнання батька, матері безвісно відсутніми може виступати орган опіки та піклування, служба у справах дітей, родичі дитини, та інші заінтересовані особи; батьки яких оголошені померлими Документи – рішення суду та свідоцтво про смерть, видане органами реєстрації актів цивільного стану на підставі рішення суду. Заінтересованою особою у справах про визнання батька, матері померлими може виступати орган опіки та піклування, служба у справах дітей, родичі дитини, та інші заінтересовані особи. батьки яких визнані недієздатними Документ – рішення суду; Заява про визнання батька, матері дитини недієздатною може бути подана до суду членами їх сім’ї, близькими родичами, незалежно від їх спільного проживання, органом опіки та піклування, психіатричним закладом.

Слайд 5

Діти, які можуть бути усиновленими (продовження) підкинуті чи знайдені діти, батьки яких невідомі, діти, покинуті в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я Документи - акт про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я або яку відмовилися забрати батьки чи інші родичі, про підкинуту чи знайдену дитину, довідка з органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини про запис батьків у Книзі реєстрації народжень; УВАГА! Усиновити дитину, покинуту в пологовому будинку можна не раніше досягнення нею 2-місячного віку. Знайдену, підкинуту дитину – після спливу 2-х місяців від моменту знайдення (якщо батьки не були встановлені). від яких відмовились батьки УВАГА! Це до набуття чинності Сімейним кодексом України (до 2004 року)! Згідно з СК відмова від дитини є неправозгідною! Документи - заява матері, батька, завірена головним лікарем пологового будинку або іншого закладу охорони здоров’я. Діти, батьки яких дали згоду на усиновлення Документи – засвідчена нотаріусом згода батьків на усиновлення дитини. Батьки мають право відкликати свою згоду у будь-який час до набуття законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

Слайд 6

Стан та перспектива усиновлення дітей громадянами України (дані за 2007 рік станом на 16.01.2008 і на даний час ще уточнюються) * Прийняття законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” щодо підтримки національного усиновлення (що вноситься Президентом України до Верховної Ради), забезпечить збільшення кількості дітей, усиновлених громадянами України.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне