X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Структура релігійної сфери та функції релігії

Завантажити презентацію

Структура релігійної сфери та функції релігії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Структура релігійної сфери та функції релігії Лекція 3

Слайд 2

Територіальна організація релігійної сфери Це явище просторового поєднання елементів релігійного життя і діяльності населення на будь-якому масштабному рівні у відповідності до впливу місцевих умов і факторів яке супроводжуються складними історичними процесами територіальних системоутворень. Іншими словами, під ТОРС розуміється просторове розміщення різних релігійних форм і видів релігійної діяльності людини у відповідності до умов розвитку регіону)

Слайд 3

Територіальна організація релігійної сфери – це просторове поєднання релігійних елементів, а саме релігійних об'єднань та їх сукупностей, які формуються на основі територіальних утворень систем розселення населення, взаємозв'язки, які виникають між цими елементами та діяльності населення, що виникають на різних ієрархічних рівнях організації суспільства.

Слайд 4

Функціонально-компонентна структура – це просторове поєднання різних складових частин релігійного життя і діяльності населення певної країни, включаючи конфесії та набір різного роду допоміжних та обслуговуючих компонентів, що впливають на процеси соціально-економічного і культурно-духовного розвитку території. Головна функція існування релігійних структур – надання духовних послуг.

Слайд 5

Функціонально-територіальна структура – це набір компонентів релігійної сфери та їх концентрація на певний території відповідно до факторів, що зумовлюють вибір місця локалізації будь-якого релігійно-географічного об‘єкта, включаючи як точкові, так і просторові створення. Основними елеме