X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ікони"

Завантажити презентацію

"Ікони"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ікони Київської Русі Робота Учениці 10 класу Бодніцької Юлії

Слайд 2

Період Київської Русі дав велику кількість творів мистецтва, у тому числі і іконопис. Більш того жодна область історії російського мистецтва не збагатилася в останні роки такою кількістю нових пам'ятників, якдавньоруська іконопис. У своїй роботі я хотів би простежити зміни ікон у різних періодах часу, різницю їх виконання, спробувати визначити час переходу від одного стилю до іншого. 

Слайд 3

Іконопис Київської Русі - це свого роду книга, якою ми можемо не тільки милуватися, але і "прочитати" по ній життя того часу, що дає нам його повну картину, її народу, а також їх моралі, порядків і канонів. 

Слайд 4

"Святий Юрій" Дошка, темпера. прибл. XI ст. "Святі Юрій і Параскева" Дошка, темпера. кін. XV- поч. XVI ст.

Слайд 5

"Святий Іван Хреститель і Архангел Михаїл" Фрагмент Скварявського іконостасу. Дошка, темпера. "Володимирська Богородиця" Дошка, темпера.

Слайд 6

Ікони, як специфічний вид релігійного малярства, виникли дуже давно, і найраніші уцілілі твори належать до УІ ст. Ікона як художній елемент займала головне місце в інтер'єрі церковної споруди. Культура ікони був офіційно прийнятий на сьомому Вселенському соборі 787 року у місті Нікеї. Ікони становлять органічне ціле з храмом і підпорядковані його архітектурі. У храмах ікони розташовувалися над передвівтарною перегорожею, що пізніше перетворилася на іконостас. Перші ікони були привезені на Русь з Візантії і Болгарії, а в кінці XI ст. з'явилися власні

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Релігієзнавство