X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тіла і речовини, що оточують людину

Завантажити презентацію

Тіла і речовини, що оточують людину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тіла і речовини, що оточують людину Все, на чому зупиниться твій погляд, є або витвором природи, або його створила людина.

Слайд 2

Тіла і речовини, що оточують людину

Слайд 3

Тіла і речовини, що оточують людину Який великий – цей прекрасний світ! Все нас чарує і дивує…

Слайд 4

Фронтальна бесіда Які науки вивчають природу? Як називається наука, що вивчає речовини? В якому агрегатному стані можуть перебувати речовини? Чи змінює свій агрегатний стан залізо? В якому агрегатному стані речовина стискується?

Слайд 5

Фронтальна бесіда Для якого агрегатного стану речовини характерна текучість? Чи має рідкий стан форму? Чи має рідкий стан об’єм? Чи має форму та об’єм газоподібний стан речовини? В якому агрегатному стані речовина займає весь об’єм?

Слайд 6

Фронтальна бесіда Що називають дифузією? Від чого залежить дифузія? Де дифузія відбувається швидше у газах чи рідинах? Чому? Чи є дифузія у рідких речовин? Приклади. Як впливає температура на дифузію?

Слайд 7

Позначити правильну відповідь: Усі речовини складаються з: А) води; Б) повітря; В) з молекул і атомів. Речовина – це: А) те, з чого складається тіло; Б) вода; В) повітря. У яких станах може перебувати речовина? А) у газоподібному; Б) у твердому; В) у твердому, рідкому, газоподібному.