X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОЗНАКИ ЛІТА

Завантажити презентацію

ОЗНАКИ ЛІТА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ПРИРОДОЗНАВСТВА СВІЧКАР В.І.

Слайд 2

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « КРИГОЛАМ» Дзвоник всім нам дав наказ: До роботи швидше в клас! Біля парти станем чемно – Плине час хай недаремно. Будемо уважні і старанні всі. Сядемо рівненько на місця свої.

Слайд 3

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « ПІРАМІДА ПОЗИТИВНИХ ПОЧУТТІВ»

Слайд 4

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Колись дуже давно у одному маленькому королівстві зникло літо. Весь час там було прохолодно та сіро і ніхто не міг дати на те ради. Просто так сталося, що одного року після весни не настало літа. І тривало це дуже багато років.

Слайд 5

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Птахи і метелики деякий час чекали на нього, але й вони не могли витримати такої тривалої прохолоди. Нічого їм не лишалося, як попрямувати до теплих країв. І дуже скоро серед гілок дерев, у небесній блакиті та серед весняних квітів не лишилося радісного співу.

Слайд 6

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Тільки один маленький метелик не покинув королівства і лишився чекати на літо. Але воно все не поверталося, хоч король обіцяв винагороду всім охочим допомогти і кожного тижня збирав усіх своїх радників, але ніхто не міг запропонувати щось суттєве.