X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація студентської спеціальності "Системна інженерія"

Завантажити презентацію

Презентація студентської спеціальності "Системна інженерія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Системна інженерія – область науки і техніки, яка дозволяє розробляти та аналізувати складні технічні системи автоматики та управління з допомогою сучасної комп’ютерної техніки.

Слайд 4

Технічні системи керування й автоматики, будуються, як правило, на базі мікро-комп'ютерної техніки та призначені для керування різними технологічними процесами на промислових підприємствах, повітряними й морськими суднами, космічними апаратами й наземними транспортними засобами.

Слайд 5

На даний час комп’ютеризовані системи автоматики викорис-товуються скрізь – на виробництві та у побуті. Ось деякі приклади використання таких систем. Система диспетчеризації та управління системами автоматики. Являє собою набір апаратних і програмних засобів для централізованого контролю й керування інженерними системами та забезпечує засоби для відображення інформації про роботу систем технологічного устаткування.

Слайд 6

Система керування технологічними процесами Являє собою набір апаратних і програмних засобів для вирішення задач керування процесами та автоматизації виробництва. Використання інформаційних технологій в таких системах дозволяє отримати доступ до всіх рівнів виробництва з метою координації та оптимізації операцій, виробничих та комерційних процесів.