X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Самореалізація молоді в науковій діяльності школи

Завантажити презентацію

Самореалізація молоді в науковій діяльності школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Самореалізація молоді в науковій діяльності С.В.Назаренко, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО КУ імені Бориса Грінченка, В.І. Хорєвін, ст. н. співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ, к.м.н.

Слайд 2

Питання професійного самовизначення починає усвідомлюватися учнями вже в 14—15 років Створення авторських програм для додаткової освіти спрямовано на: - домінування розвивальних можливостей навчального матеріалу над його інформаційною насиченістю, - на практичний вихід навчальної й пізнавальної діяльності, - на максимальне розширення кола інтересів школярів, - на формування здатності до критичного мислення, актуалізацію лідерських можливостей.

Слайд 3

Діаграма розподілу навчальних профілів у ЗНЗ Києва

Слайд 4

Робота в лабораторії анатомії та фізіології в Київському палаці дітей та юнацтва Старшокласники поглиблюють свої уявлення щодо сучасного стану досягнень у відповідній науковій галузі, стають на сходинку вище в своєму розвитку.

Слайд 5

Початкова наукова діяльність характеризується закономірностями - наявністю умов, рівнем самостійності та ініціативи підлітків; - підготовленістю самого себе до проведення цієї роботи; - роботою над літературою, логікою її викладання через відпрацювання потрібних навичок та прийомів виконання дослідження; - знаходження власних висновків, відповідальності за індивідуальні результати.

Слайд 6

Стадії виконання наукової роботи учнями : ознайомлення з загальними уявленнями з обраної теми, визначення можливостей і місця виконання роботи розробка плану роботи та продуктивна організація дослідження, залучення певних засобів, прийомів, навичок, контроль виконання дослідження і оцінювання своїх дій, виступи, - оформлення та презентація