X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реактор великої потужності канальний

Завантажити презентацію

Реактор великої потужності канальний

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реактор великої потужності канальний

Слайд 2

Характеристика Теплова потужність реактора, мВт: 3200; Електрична потужність блока, мВт: 1000; К.К.Д блока, %: 31.3; Тиск пара перед турбіною, атм: 65; Температура пари перед турбіною, °С: 280; Розмір активної зони, м: Висота: 7; Діаметр: 11.8; Завантаження урану, т: 192; Кількість випарних каналів: 1693; Середнє вигорання, мВт•кг/добу: 25.5; Розмір оболонки твела (діаметр×товщина), мм: 13.5 × 0.9

Слайд 3

Слайд 4

Насамперед в активній зоні цього реактора відбувається кипіння – з реактора надходить пароводяна суміш, що, проходячи через сепаратори, поділяється на воду, яка повертається на вихід реактора, і пару, що йде безпосередньо на турбіну. Електрика, що виробляється турбіною, витрачається, як і в реакторі ВВЕР, також на роботу циркуля стих помп. Його принципова схема:

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Основні технічні характеристики: Активна зона реактора – вертикальний циліндр діаметром 11.8 метрів і висотою 7 метрів. По периферії активної зони, а також з гори і знизу розташований боковий відбивач - суцільна графітова кладка товщиною 0.65 метра. Найбільш активна зона зібрана з графітових колон (усього їх 2488), зібраних із блоків перерізом 250х250мм. У центрі кожного блоку крізь усю колону проходять наскрізні отвори діаметром 114мм. Для розміщення технологічних каналів і стрижнів СКЗ.

Слайд 8

Слайд 9

Загальне число технологічних каналів в активній зоні 1693. Усередині більшості технологічних каналів знаходяться тепловиділяючі касети, що мають досить складну структуру.