X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ушкодження органів від дії гострих предметів

Завантажити презентацію

Ушкодження органів від дії гострих предметів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ушкодження від дії гострих предметів доц. В.В.Франчук

Слайд 2

Визначення поняття Гострими ми називаємо такі предмети, які, діючи на тіло людини чи його одяг своїм краєм чи кінцем, спричиняють пошкодження з певними властивостями. Ці властивості залежать від видових (групових) особливостей гострих предметів.

Слайд 3

Класифікація гострих предметів

Слайд 4

Різноманітні види гострих предметів

Слайд 5

Загальні ознаки ран від гострих предметів    певна форма ран: веретеноподібна, щілиноподібна або промениста;    рівні, гладкі, без розміжчень, осаднень, надривів та крововиливів краї ран, які не відшаровані від підлягаючих тканин;     відсутність сполучно-тканинних перетинок між краями чи у кінцях ран; гострі, іноді з надривами (при дії рубаючих чи певних колючих предметів) кінці ран; рівні, прямовисні раневі стінки, без крововиливів у шкіру.

Слайд 6

Ушкодження від ріжучих предметів Ріжучі предмети характеризуються наявністю леза (тобто ребра, в якому грані, що перетинаються, сходяться під дуже гострим кутом, причому це ребро ще й заточують), а також легкою (невеликою) вагою: бритва, ніж, коса, шматок віконного скла, бляхи, гострий край каменя, відламка кістки тощо.     Механізм утворення ушкоджень ріжучими предметами - натискування на пошкоджувану частину тіла і одночасне протягнення предмета по тілу. Чим більший тиск і чим довше протягування леза, тим більші та глибші виникають рани.